Umywalka nablatowa. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Umywalka nablatowa. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 kwi 2017 10:25

Aranżacja łazienki: owalna umywalka nablatowa

Nietypowe wzornictwo Luv łączy w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję. Dobór materiałów i kolorów jest świadectwem wyrafinowanego wyczucia duńskiej projektantki Cecilie Manz dla niuansów formy.

Duńska projektantka Cecilie Manz łączy skandynawską elegancję oraz subtelny kolor w kolekcji łazienkowej Luv.

Kiedy rysowałam swój projekt dla firmy Duravit, obrazem, który miałam w głowie, od samego początku była miska wypełniona wodą na prostym stole - powiedziała duńska projektantka Cecilie Manz. Ten obraz stał się inspiracją dla kolekcji łazienkowej Luv, która pozwala na całkowicie nowe możliwości projektowe przeznaczone dla większych pomieszczeń oraz łazienek dla gości.

Nietypowe wzornictwo Luv łączy w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję. Łagodne kształty podążają za ostrą geometrią. Dobór materiałów i kolorów jest świadectwem wyrafinowanego wyczucia duńskiej projektantki Cecilie Manz dla niuansów formy. Paleta barw matowych lakierów oraz szkliwa w delikatnych odcieniach podkreśla świeży charakter Luv. Została opracowana wyłącznie dla firmy Duravit.

Trzy rozmiary owalnych umywalek nablatowych wykonanych z DuraCeram wyróżniają się subtelnymi liniami, dużymi wewnętrznymi misami oraz czystymi krawędziami. W wariantach z wewnętrzną półką na baterię - bateria jest montowana centralnie z tyłu, a w przypadku małych umywalek do rąk - jest umieszczona po lewej lub po prawej stronie.

Umywalka idealnie pasuje do konsoli z regulowaną wysokością, na czterech łagodnie zakrzywionych nóżkach. Dostępne są trzy szerokości: 1788 mm, 1388 mm oraz 88 mm. Stoły w formie konsoli dostępne w kolorach lakieru: biały satynowy mat, biały nordic, taupe, kamienna szarość, light blue i night blue, wnoszą znaczny wkład do sposobu odczuwania przestrzeni.

Seria posiada w komplecie nowe lustra w trzech szerokościach od 500 do 1600 mm, także w opcji ze zintegrowaną funkcją przyciemniania oraz ogrzewania. W uzupełnieniu do standardowej 800 mm wysokości lustra, wszystkie modele są również dostępne w wysokości 1200 mm. Oświetlenie LED na górnej krawędzi lustra oraz opcja światła nastrojowego gwarantuje optymalne natężenie oświetlenia do 700 luxów.

Luv oferuje również praktyczne wanny, które odzwierciedlają kształt umywalek. Jednolite, wykonane z wysokiej jakości materiału DuraSolid A, są matowe, ciepłe i przyjemne w dotyku. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH