Szafka pod umywalkę, model Luna firmy Devo, www.devo.pl. Fot. Devo

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Szafka pod umywalkę, model Luna firmy Devo, www.devo.pl. Fot. Devo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
30 maj 2017 11:25

Aranżacja łazienki: umywalki w geometrycznym wydaniu

Inspirowane geometrią wyposażenie łazienkowych wnętrz od kilku sezonów stanowi jeden z wiodących trendów aranżacyjnych. Oto kilka propozycji, dzięki którym strefa umywalkowa będzie wyglądała nowocześnie i stylowo.

Prostokątne

Umywalki w kształcie prostokątnej bryły wnoszą do łazienki ducha nowoczesności. Coraz częściej zastępują też tradycyjne modele o opływowych liniach. Do wyboru mamy umywalki do montowania na blacie, podwieszane, wpuszczane w blat oraz meblowe.

Te prostokątne zazwyczaj cechują ostre linie i szerszy rant, na którym można odstawić potrzebne akcesoria. Popularnym trendem w polskich łazienkach jest montowanie dwóch mis obok siebie. To rozwiązanie często spotykane szczególnie we wnętrzach, w których na co dzień korzysta cała rodzina.

Czytaj również: Urządzamy łazienkę: dobre pomysły na umywalkę

Geometryczne formy, kubistyczne bryły i prostokątny kształt umywalki z pewnością dodadzą łazience nowoczesnego stylu.

W kształcie misy lub elipsy

Nablatowa umywalka w formie okrągłej, stojącej misy nie tylko zapewnia wygodne użytkowanie bez ryzyka rozchlapywania wody, ale również, będąc kluczowym elementem aranżacji, stanowi o charakterze całego wnętrza.

Okrągła umywalka nablatowa zapewnia wysoki komfort użytkowania, minimalizując ryzyko rozchlapywania wody. Symetryczna forma doskonale sprawdzi się w minimalistycznej aranżacji, czyniąc strefę umywalkową centralnym punktem wnętrza. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH