Architektoniczne wzornictwo umywalek i wanien, dzięki prostym, subtelnym kształtom i odpowiednim wymiarom zostało dopasowane do małych łazienek. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Architektoniczne wzornictwo umywalek i wanien, dzięki prostym, subtelnym kształtom i odpowiednim wymiarom zostało dopasowane do małych łazienek. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 cze 2017 14:26

Aranżujemy łazienkę: nowoczesne umywalki i wanny

Wzornictwo nowej serii umywalek i wanien łączy zewnętrzne krawędzie prostokątnego kształtu z organicznie płynącymi wewnętrznymi konturami.

Wraz z nową kolekcją DuraSquare Duravit prezentuje geometryczną, minimalistyczną linię Vero Air.

Wzornictwo nowej serii łączy zewnętrzne krawędzie prostokątnego kształtu z organicznie płynącymi wewnętrznymi konturami. Umywalka oraz wanna są wykonane z innowacyjnych materiałów DuraCeram® i DuraSolid® opracowanych przez Duravit.

Architektoniczne wzornictwo umywalek, dzięki prostym, subtelnym kształtom i odpowiednim wymiarom zostało dopasowane do małych łazienek. W trakcie procesu twórczego małych umywalek, umywalek stawianych czy nablatowych, postawiono na minimalizm i wysoki poziom precyzji. Gładka wewnętrzna powierzchnia umywalki stanowi delikatny estetyczny kontrast w stosunku do geometrycznych kształtów serii.

Czytaj także: Fototapeta w łazience: 12 wnętrz z polskich domów

Ranty ścianek w umywalkach wynoszą zaledwie pięć milimetrów, jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału DuraCeram®. Wykorzystanie tej nowoczesnej masy ceramicznej umożliwia wykonanie niezwykle cienkich ale solidnych brzegów.

Umywalki są dostępne w standardowych rozmiarach popularnych wśród architektów, w tym 600 i 1000 mm (umywalki), 450 mm (małe umywalki do rąk) oraz 600 mm (umywalki nablatowe).
W połączeniu z nową pasującą konsolą metalową, umywalki DuraSquare stają się elementem przyciągającym uwagę w łazience.

Konsola ma regulowaną wysokość oraz jest dostępna w kolorze srebrnym(chrom) lub czarnym macie. Posiada także szklaną półkę, dostępną w sześciu różnych kolorach, w tym Nefryt (Jade), Kamienny Błękit (Stone Blue) i Szara Flanela (Flannel Grey), co wnosi unikalny element kolorystyczny do łazienki oraz może być łatwo połączona ze wszystkimi seriami meblowymi Duravit.

Wzornictwo wanien DuraSquare idealnie uzupełnia wzornictwo umywalek. Seria wykonana jest
z materiału DuraSolid i posiada ciepły przyjemny dotyk. Obecnie jest dostępna także jako wersja do zabudowy. Wanna występuje w rozmiarach 1800 x 800 mm (wersja do zabudowy) oraz 1850 x 850 mm (wanna wolnostojąca). W kombinacji z nowym systemem hydromasażu air-whirl oraz modułem dźwięku zapewnia idealny relaks.

Miski toaletowe Vero Air dzięki zaokrąglonym kształtom i prostokątnej geometrii stanowią element współtworzący z serię DuraSquare.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH