Seria armatury Lineare. Fot. Grohe

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Seria armatury Lineare. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 sty 2018 12:23

Armatura do łazienki - ponadczasowa kolekcja w duchu minimalizmu

Minimalizm to trend, który od wielu sezonów wiedzie prym. W połączeniu z funkcjonalnymi rozwiązaniami sprawia, że przestrzeń jest nie tylko estetyczna, ale też spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Kolekcja Grohe Lineare utrzymana jest w wysublimowanym i atrakcyjnym stylu o kosmopolitycznym charakterze. Odświeżony design klasycznych baterii łączy wysoką funkcjonalność wyrażoną w smukłej i delikatnej formie. Linię tę wyróżnia idealne dopasowanie dwóch prostych, geometrycznych struktur: cylindrycznego korpusu oraz prostokątnej formy dźwigni i wylewki, które razem tworzą harmonijną kompozycję. Cechą, która wyróżnia linię są jej niewielkie rozmiary i wyraźnie zarysowany korpus.

Estetyka linii Lineare to połączenie cylindrycznych kształtów i eleganckich prostych krawędzi, którym zawdzięcza atrakcyjny i zarazem delikatny wygląd. Gładkie przejścia dodają bateriom uniwersalnego wdzięku, czyniąc z nich idealny wybór dla możliwie najszerszej oferty zarówno kwadratowych jak i okrągłych umywalek.

Zobacz także jak urządzić łazienkę przy sypialni

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH