Bateria natryskowa Kastos Firmy Invena. Fot. Invena

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Bateria natryskowa Kastos Firmy Invena. Fot. Invena
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 lut 2017 12:52

Bateria natryskowa: zobacz nową kolekcję

Prosta, uniwersalna bateria natryskowa sprawdzi się w każdej łazienkowej aranżacji. Ergonomiczny kształt, łatwość dostosowania strumienia, a dodatkowo poręczna półka na kosmetyki sprawiają, że codzienny prysznic będzie prawdziwą przyjemnością.

Wygoda przede wszystkim

W przeciwieństwie do kąpieli w wannie, na którą zwykle przeznaczamy więcej czasu, biorąc prysznic chcemy zrobić to szybko i sprawnie. Z tego względu podstawową cechą dobrze zorganizowanej strefy natrysku powinna być wygoda. Aby to osiągnąć, należy zadbać o właściwy dobór zarówno kabiny prysznicowej, jak też jej wyposażenia. Nie do przecenienia pod tym względem jest bateria natryskowa Kastos firmy Invena. To klasyczna jednouchwytowa bateria ścienna, którą opracowano z dbałością o każdy detal. Idealnie wyprofilowany uchwyt pozwala precyzyjnie regulować temperaturę i intensywność strumienia. Duża słuchawka z długim, 150-centymetrowym wężem umieszczona jest na regulowanym uchwycie. Dzięki temu bez trudu wykonamy wszystkie czynności higieniczne. Co więcej, do dyspozycji mamy trzy funkcje: strumień normalny, bicz wodny oraz hydromasaż.

Stylowa armatura z półką na kosmetyki

Cechą wyróżniającą baterii natryskowej Kastos jest niewielka półka. Korpus baterii został specjalnie wyprofilowany tak, by można było postawić na nim szampon lub żel do kąpieli. Biorąc prysznic, często mamy problem z tym, co zrobić z używanymi kosmetykami. Na dodatkowe półki, szczególnie w małych kabinach, nie ma miejsca. Pojemniki stawiamy więc zazwyczaj na brzegu brodzika lub jego dnie. Przewracające się buteleczki i konieczność schylania się po nie mogą być jednak naprawdę irytujące. Innowacyjny kształt baterii Kastos całkowicie rozwiązuje ten problem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH