Geometryczna bateria Anemon w czarnym wykończeniu. Fot. Deante

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Geometryczna bateria Anemon w czarnym wykończeniu. Fot. Deante
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 marz 2018 08:38

Baterie umywalkowe - 3 kolory, style i kształty

Jak sprawić, aby łazienka nabrała wyjątkowego charakteru? Wystarczy zastosować wyrazisty akcent, który przykuje uwagę i doda elegancji. W tej roli świetnie sprawdzą się baterie umywalkowe w modnych kolorach: czerni, chromie oraz z akcentami złota.

Głęboka, matowa czerń baterii umywalkowej Anemon Deante będzie ciekawym akcentem w odważnie zaaranżowanym wnętrzu. W połączeniu z ciemnymi dodatkami o geometrycznych kształtach pozwoli zaaranżować łazienkę bardzo nowoczesną lub nawiązującą do modnego stylu industrialnego. W połączeniu z ceramiką o zdecydowanych bryłach i geometrycznymi dodatkami baterie Anemon pozwolą stworzyć spójną i ciekawą aranżację łazienki, wobec której nie sposób pozostać obojętnym. Zwolenników jasnej armatury ucieszy informacja, że kolekcja jest dostępna także w nieskazitelnej, lekko połyskującej bieli oraz klasycznym, srebrzystym chromie.

W modnie urządzonym łazienkowym wnętrzu, w którym nie ma nadmiaru sprzętów ani wyrazistych, żywych barw sprawdzi się bateria Stillo marki Ferro w kolorze chromu o smukłej formie, prostych liniach i zaoblonych krawędziach, z charakterystycznym, zwężającym się i uniesionym ku górze uchwytem. Bateria została wyposażona w regulator ceramiczny i automatyczny korek spustowy.

Baterie Metropol Classic posiadają precyzyjne krawędzie zestawione z dużymi, gładkimi płaszczyznami. Elegancka linia korpusu rozszerza się ku dołowi przyjmując u podstawy formę kwadratu. Precyzja detalu objawia się w zestawieniu powierzchni chromowanych ze złotymi akcentami. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH