Umywalka z praktycznym blatem to model z kolekcji Bologna marki Riho. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Fot. Riho.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Umywalka z praktycznym blatem to model z kolekcji Bologna marki Riho. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Fot. Riho.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 cze 2016 09:44

Ceramika łazienkowa. Zobacz ciekawe kolekcje

Dobrze dobrana ceramika łazienkowa powinna pięknie prezentować się we wnętrzu i być funkcjonalna. Zobaczcie propozycje producentów.

W najnowszych kolekcjach ceramiki łazienkowej znajdziemy wiele modeli, które poza funkcją praktyczną mogą stać się prawdziwą dekoracją wnętrza. Poszukiwanie nowych kształtów, wzorów ceramiki łazienkowej wciąż inspiruje projektantów i zachęca do wdrażania nowych rozwiązań.

Ergonomiczne kształty umywalek, możliwość dopasowania kolorystyki do wnętrza łazienki, wymienne, kolorowe elementy, to tylko niektóre udogodnienia, które sprawią, że nasza łazienka będzie pięknie się prezentować, nie tracąc nic na swojej funkcjonalności.

Kształt, wielkość i kolor ceramiki powinien być dostosowany do stylistyki panującej we wnętrzu oraz metrażu pomieszczenia. W nowoczesnych łazienkach dobrze sprawdzą się umywalki o prostych, geometrycznych formach. W bardziej tradycyjnych wnętrzach wciąż króluje ceramika o opływowych, zaokrąglonych kształtach.

Wybierając ceramikę do łazienki najlepiej zdecydować się na jednego producenta, tak aby odcienie sąsiadującej ze sobą umywalki i miski ustępowej miały podobny odcień bieli. Jeśli jest taka możliwość, warto wybrać modele z jednej kolekcji, dzięki temu ceramika będzie tworzyć spójną całość. Pamiętajmy o dostosowaniu rozmiaru ceramiki do metrażu łazienki. Do niewielkich pomieszczeń warto wybrać modele dedykowane do małych łazienek.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ewa Mirecka, 2016-09-01 12:47:54

    Podczas aranżowania łazienki może zaistnieć sytuacja, w której potrzebujemy np. umywalki dopasowanej na wymiar. Takie rozwiązanie jest możliwe - wystarczy przedstawić swój pomysł profesjonalistom, którzy dany mebel zaprojektują i wyprodukują.

POLECAMY W SERWISACH