Nano, fot. Cersanit.

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Nano, fot. Cersanit.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
16 maj 2014 12:46

Ceramika sanitarna do małej łazienki

Polskie łazienki to najczęściej niewielkie pomieszczenia. Prezentujemy urzadzenia sanitarne, które zmieszczą się nawet do bardzo małego wnętrza.

W większości polskich domów przeważają łazienki małe i jeszcze mniejsze. 73% z nich mają powierzchnię poniżej 5 m², a aż 27% mieści się na przestrzeni mniejszej niż 3m².  Perspektywa jej urządzenia bywa więc dla wielu osób pragnących funkcjonalnej i jednocześnie estetycznej łazienki uciążliwa. Wybór pomiędzy wanną a prysznicem, mebli zamiast pralki sprawia, że efekt końcowy jest kompromisem między powierzchnią a naszymi oczekiwaniami.

Nie musi tak jednak być ponieważ dzięki seriom urządzeń sanitarnych o niewielkich gabarytach zmienia się perspektywa urządzania małej łazienki. Ponieważ każda łazienka, nawet ta najmniejsza, może być funkcjonalnie zorganizowana. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ania, 2014-05-28 14:00:48

    ja tez miałam problem ze znalezieniem małych mebli do mojej łazienki... tak to jest jak się mieszka w bloku ;) ale na łazienceplus w końcu udało mi się znaleźć coś ładnego i w dobrych wymiarach

POLECAMY W SERWISACH