• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
30 sty 2009 11:30

Egzotyczne samopoczucie

Pamiątki z egzotycznych podróży, muszelki z ciepłych plaż, zazwyczaj eksponowaliśmy w salonie. Proponujemy dla tych skarbów kontekst znacznie bliższy – łazienkę. Bliskość wody, aura relaksu – ożywią na nowo egzotyczne wspomnienia.

Wanna z hydromasażem J.SHA Mi Corner z linii „Designer Collection”. Oferuje intensywne doznania. Radio, podwodna lampka – to tylko zapowiedź innych zaskakujących rozwiązań, które nam proponuje. Cena: od ok. 39.950 zł do ok. 44.560 zł (w zależności od wyposażenia), Jacuzzi, Przedstawiciel w Polsce: Mariola Faszyńska.

Jacuzzi
fot. Jacuzzi

Żółta umywalka Moxie z zasłoną z błyszczących, szklanych kamieni... przypominających bursztyny. Słońce i urzekający miodowy kolor będą nas “budzić” każdego ranka podczas porannej toalety. Cena: ok. 13.236 zł, Kohler. Do kupienia w sklepie internetowym: www.lazienki-lux.com.pl.

Kohler
fot. Kohler

Piękna, opalona skóra to najlepsza pamiątka z wakacji. Peeling cukrowy z Terapii Czekoladowej Organique oczyszcza, wygładza skórę, wspomaga proces eliminacji toksyn i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zawartość wosku pszczelego i masła shea poprawia nawilżenie i jędrność skóry. Cena: ok. 87 zł (400 ml), Organique.

Organique
fot. Organique

Komplet trzech koszy z rattanu firmy Hemelaer. Można w nich schować ręczniki, posegregować drobiazgi, zarówno te dekoracyjne – jak muszelki znad morza, jak również akcesoria i kosmetyki łazienkowe. Cena: ok. 312 zł, Decolor Home&Garden.

Decolor Home&Garden
fot. Decolor Home&Garden

Akcesoria łazienkowe Kenya wykonane z drewna i stali szlachetnej. Proste formy, w ogrzanym podzwrotnikowym słońcem kolorze. Cena: mydelniczka – ok. 45 zł, dozownik – ok. 78 zł, szczotka w.c. – ok. 145 zł, Bisk.

Bisk
fot. Bisk

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kenzi, 2011-09-14 14:04:42

    He, he, wakacyjna łazienka? Może jeśli ktoś ma salon kąpielowy, to taka ilość dekoracji będzie w sam raz, ale patrząc na to realistycznie, to większość z nas chce się raczej pozbyć nadmiernej ilości dodatków. To powiedziawszy muszę przyznać, że umywalka z zasłoną ze szklanych kamieni jest intrygująca i nietuzinkowa (tylko czy praktyczna?).

POLECAMY W SERWISACH