Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Mimo niewielkich gabarytów pomieszczenia czerń w tej łazience okazała się dobrym rozwiązaniem. Stała się doskonałym tłem dla wyeksponowania szczegółów, które w tak niewielkim wnętrzu są najbardziej istotne. Projekt Łukasz Sałek. Fot. Bartosz Jarosz.

Mimo niewielkich gabarytów pomieszczenia czerń w tej łazience okazała się dobrym rozwiązaniem. Stała się doskonałym tłem dla wyeksponowania szczegółów, które
w tak niewielkim wnętrzu są najbardziej istotne. Projekt Łukasz Sałek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 sie 2014 08:48 (aktualizacja: 15 sie 2014 20:14)

Inspiracje do małych łazienek. Zobacz toalety dla gości i domowników

Toaleta gościnna to pomieszczenie niezwykle reprezentacyjne. Zazwyczaj jednak cechuje ją niewielka przestrzeń. Jak więc urządzić małą łazienkę by była nie tylko ładna, ale i funkcjonalna? Zobaczcie garść inspiracji prosto z polskich domów.

Toaleta gościnna to pomieszczenie o charakterze reprezentacyjnym. Przeznaczona jest bowiem nie tylko dla domowników, ale też osób, które ich odwiedzają. Musi więc być czysta, funkcjonalna, a przy tym świetnie się prezentować. Biorąc pod uwagę fakt, że jej przestrzeń jest zazwyczaj niewielka, a wyposażenie ograniczone do minimum – aranżacja takiej łazienki nie jest wcale prostym zadaniem.

Jak więc urządzić niewielką przestrzeń, by zachwycała gości i dobrze służyła domownikom? Odpowiedź na te pytanie odnajdziecie w naszej galerii. Specjalnie dla Was wybraliśmy zdjęcia realizacji najciekawszych łazienek o bardzo małych gabarytach zaprojektowanych jako gościnne toalety. Odnajdzie tu zarówno wnętrza inspirowane ekskluzywną stylistyką jachtów, nowojorskimi loftami, jak i afrykańską fauną. Przypominające eleganckie salony, jak i nietuzinkowe gabinety luster.Wszystkie ona pochodzą z polskich domów i są dziełem naszych rodzimych projektantów. Wszystkie też prezentują niezwykle oryginalne rozwiązania na bardzo małej przestrzeni. Poza tym każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA