Mimo niewielkich gabarytów pomieszczenia czerń w tej łazience okazała się dobrym rozwiązaniem. Stała się doskonałym tłem dla wyeksponowania szczegółów, które
w tak niewielkim wnętrzu są najbardziej istotne. Projekt Łukasz Sałek. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Mimo niewielkich gabarytów pomieszczenia czerń w tej łazience okazała się dobrym rozwiązaniem. Stała się doskonałym tłem dla wyeksponowania szczegółów, które w tak niewielkim wnętrzu są najbardziej istotne. Projekt Łukasz Sałek. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
08 sie 2014 08:48

Inspiracje do małych łazienek. Zobacz toalety dla gości i domowników

Toaleta gościnna to pomieszczenie niezwykle reprezentacyjne. Zazwyczaj jednak cechuje ją niewielka przestrzeń. Jak więc urządzić małą łazienkę by była nie tylko ładna, ale i funkcjonalna? Zobaczcie garść inspiracji prosto z polskich domów.

Toaleta gościnna to pomieszczenie o charakterze reprezentacyjnym. Przeznaczona jest bowiem nie tylko dla domowników, ale też osób, które ich odwiedzają. Musi więc być czysta, funkcjonalna, a przy tym świetnie się prezentować. Biorąc pod uwagę fakt, że jej przestrzeń jest zazwyczaj niewielka, a wyposażenie ograniczone do minimum – aranżacja takiej łazienki nie jest wcale prostym zadaniem.

Jak więc urządzić niewielką przestrzeń, by zachwycała gości i dobrze służyła domownikom? Odpowiedź na te pytanie odnajdziecie w naszej galerii. Specjalnie dla Was wybraliśmy zdjęcia realizacji najciekawszych łazienek o bardzo małych gabarytach zaprojektowanych jako gościnne toalety. Odnajdzie tu zarówno wnętrza inspirowane ekskluzywną stylistyką jachtów, nowojorskimi loftami, jak i afrykańską fauną. Przypominające eleganckie salony, jak i nietuzinkowe gabinety luster.Wszystkie ona pochodzą z polskich domów i są dziełem naszych rodzimych projektantów. Wszystkie też prezentują niezwykle oryginalne rozwiązania na bardzo małej przestrzeni. Poza tym każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • DekoratorniaTV, 2015-02-12 00:27:12

  A widzieliście rozwiązania na wymiar do małych łazienek? Nie, nie chodzi tylko o meble czy blat. Można sobie zamówić umywalkę do wnęki, brodzik czy wannę zrobione na zamówienie.
 • syska, 2014-12-22 12:12:48

  mi się strasznie podobają te umywalki jak na czwartym zdjęciu, ale są zdecydowanie droższe od takich standardowych niestety. za dizajn się płaci srogie pieniądze.
 • ewua, 2014-08-11 17:11:42

  Świetnie to wygląda! Bardzo podobne szafki widziałam też na Ciekawe jak wygląda porównanie cenowe.

POLECAMY W SERWISACH