Wanna DuraSquare z modułem dźwiękowym. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Wanna DuraSquare z modułem dźwiękowym. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
15 wrz 2017 12:47

Inteligentna łazienka : poznaj najnowsze rozwiązania

Inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie, wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników coraz śmielej wkraczają do pomieszczeń łazienkowych.

Samodomykające się szafki, nowoczesne deski toaletowe z funkcją mycia czy wanny z wbudowanym modułem dźwiękowym umożliwiają zaprojektowanie nowoczesnego, spersonalizowanego wnętrza. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyróżniają się jednocześnie doskonałym designem i dbałością o estetykę.

Sterowanie natężeniem światła

Elementem dekoracyjnym każdej łazienki, a jednocześnie ważnym przedmiotem użytkowym jest lustro. Zaproponowane przez Duravit lustra oraz szafki z lustrem to rozwiązania wyposażone w oświetlenie LED, gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrza łazienkowego. Optymalne warunki oświetlenia zapewniają profile świetlne umieszczone po bokach luster, na górnej krawędzi lub wzdłuż wszystkich czterech jego boków. W zależności od wybranej opcji oświetlenie może służyć budowaniu nastroju, relaksowi, a także odpowiedniemu doświetleniu strefy mycia. Opcjonalne wyposażenie elementu lustra w ogrzewanie zapobiegnie jego parowaniu. Na uwagę zasługuje możliwość zarówno uruchomienia podgrzewania, jak i sterowania natężeniem światła poprzez dotknięcie lustra w wyznaczonym miejscu. Za jednoczesne włączenie światła oraz ogrzewania odpowiada wmontowany czujnik sensorowy.

 Nowoczesne systemy przechowywania

Pozbawione uchwytów szafki oraz szuflady to z jednej strony przejaw mody, jednak z drugiej wyraz dbałości o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Proste otwieranie szuflad i szafek, przy pomocy jednego dotknięcia palcem oferują meble łazienkowe Duravit serii L-Cube czy Starck. Inteligentny mechanizm otwierania i zamykania znajdziemy również w najnowszej kolekcji łazienkowej Luv, zachwycającej ponadczasową elegancją. Łatwe otwieranie i zamykanie możliwe staje się dzięki zastosowaniu techniki „Tip-on”. Łagodne domknięcie szuflad mebla odbywa się nawet przy mocnym pchnięciu, a otwieranie – przy delikatnym nacisku ręką. Za utrzymanie porządku w szufladach łazienkowych odpowiadają inteligentne systemy porządkowania - organizery.

 Więcej korzyści

Bezpieczeństwo korzystania z urządzeń łazienkowych zapewni oświetlenie nocne, w które wyposażone są szafki z lustrem oraz elementy lustrzane. Nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym utrzymanie higieny, są deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash®. Funkcjonalne i proste w zastosowaniu urządzenie oferuje trzy różne tryby pracy, przy czym sterowanie wszystkim funkcjami odbywa się za pomocą pilota.

Inteligentne rozwiązania łazienkowe wpływają nie tylko na komfort i bezpieczeństwo, ale sprawiają, że łazienka staje się wnętrzem sprzyjającym relaksowi. O dobre samopoczucie zadbają wanny Duravit z nowym systemem hydromasażu air-whirl. Opcjonalnie wyposażone w moduł dźwiękowy sterowany za pomocą Bluetooth sprawią, że kąpiel będzie się odbywać przy dźwiękach ulubionej muzyki.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH