• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 lip 2011 11:20

Koncept w łazience

To może być nietypowy kształt, trochę inny kolor, wzór lub nadruk nieszablonowo nawiązujący do „rzeczywistości pozałazienkowej”. Na pewno liczy się ciekawy pomysł. Poczucie humoru też jest mile widziane.

Kreto - brodzik ceramiczny o nietypowej fakturze, inspirowanej wysuszoną, spękaną ziemią, 120x75 cm, we wzór, pełniący również rolę antypoślizgową, wtopiony jest odpływ. Cena: ok. 1.900 zł, Roca.

Roca
fot. Roca

Tatoo - umywalka z lanego marmuru, w opcji dla niej i dla niego, z mocnym akcentem kolorystycznym, inspirowanym sztuką tatuażu, gładka i ciepła powierzchnia, nadruk jest trwały i nie zmywa się pod wpływem użytkowania. Cena: ok. 1.690 zł, Marmorin.

' title=
fot. Marmorin

GDCC 5A7 Łańcuszek - ręcznik kąpielowy z motywem łańcuszka i innych damskich akcesoriów, które wyglądają tak, jakby naprawdę leżały na ręczniku, bawełna, 35x50 cm. Cena: ok. 62 zł, Grain De Couleur Creation/CzerwonaMaszyna.pl.

' title=
fot. Grain De Couleur Creation/CzerwonaMaszyna.pl

Simply U - proj. Studio Artefakt bateria ścienna podtynkowa o minimalistycznej formie, mosiądz z powłoką chrom, uchwyt w kształcie joysticka, możliwośćstosowania z umywalkami nablatowymi. Cena: ok. 1.464 zł, Ideal Standard.

Ideal Standard
fot. Ideal Standard

Icon - rączki prysznicowe w nowych, naturalnych kolorach, kolekcja Grohe Rainshower WaterColours Natural. Cena w trakcie ustalania, Collection Grohe.

Collection Grohe
fot. Collection Grohe

Helix - umywalka nablatowa, zakręcona dosłownie i w przenośni, wersje kolorystyczne: biała, kolorowa oraz w dekorach (tu z dekorem Magia), dostępna w rozmiarze: 52x44 cm. Cena: ok. 1.549 zł(biała), od ok. 2.169 do ok. 5.510 zł(w zależn. od koloru i dekoru), Valdama.

Valdama
fot. Valdama

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH