Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Roca.

Fot. Roca.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 gru 2014 11:33 (aktualizacja: 22 gru 2014 12:50)

Konkurs! Wygraj miskę WC i gadżety firmy Roca

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, związane z udoskonaloną miską WC Gap Clean Rim firmy Roca.

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pytanie konkursowe:

W jaki sposób bezkołnierzowa miska GAP Clean Rim poprawia komfort użytkowania oraz utrzymanie higieny w łazience? Podpowiedzi szukaj tutaj.

Nagrody:

1. miejsce: miska WC Gap Clean Rim + deska

2. i 3. miejsce: zestawy gadżetów Roca (kosmetyczka Batycki oraz pendrive i raport Akademii Roca)

Zasady konkursu:

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy nadsyłać do 12 stycznia 2015 roku na adres: redakcja@dobrzemieszkaj.pl, w tytule maila wpisując "KONKURS ROCA".

Zwycięzców (pierwsze, drugie i trzecie miejsce) wyłoni redakcja portalu Dobrzemieszkaj.pl wraz z przedstawicielami firmy Roca. Regulamin konkursu dostępny tutaj

  • Co to jest Clean Rim?

    Technologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania w misce WC, dystrybuujący ją w kilku kierunkach. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4 lub 2 litrami do wyboru. Warto również dodać, że miska WC GAP jest przystosowana do spłukiwania również 3/4,5 oraz 3/6 litrami. Z kolei brak tradycyjnego kołnierza wpływa nie tylko na jej estetykę, ale przede wszystkim ułatwia higienę użytkowania. Projektanci Roca, redukując kołnierz, wyeliminowali strefę nieoszkliwionych zakamarków, w których gromadziły się bakterie i zarazki.WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA