Koncept Be Spot wanna prawa, parawan nawannowy jednoczęściowy prawy, zestaw prysznicowy Altar, obudowa do zabudowy Flex system. Fot. Excellent

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Koncept Be Spot wanna prawa, parawan nawannowy jednoczęściowy prawy, zestaw prysznicowy Altar, obudowa do zabudowy Flex system. Fot. Excellent
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Excellent
09 lis 2016 10:52

Mała łazienka. Te produkty warto kupić

Czy mając małą łazienkę musimy rezygnować z wanny i prysznica? Oczywiście, że nie. Wystarczy wybrać odpowiednie wyposażenie i problem zostanie rozwiązany.


Linia produktów serii Be Spot skierowana jest do Klientów, którzy dysponując niewielką przestrzenią w łazience, chcą mieć możliwość kąpieli w wannie i jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennego korzystania z prysznica.

1. Wanna Be Spot

 ma wydzieloną strefę prysznicową, a specjalnie wyprofilowany kształt daje szansę na relaksującą kąpiel. Bardzo wąskie krawędzie wanny pozwalają zaoszczędzić miejsce na zewnątrz, zwiększając jednocześnie użytkową przestrzeń wewnątrz wanny. Występuje w wersji lewej i prawej.

2. Parawan Be Spot

ma kształt dopasowanym do kształtu wanny. Posiada zawias z systemem unoszenia, a od wewnętrznej strony powłokę Clean Control ułatwiającą utrzymanie szkła w czystości. Występuje w wersji lewej i prawej.

3. Obudowa Flex System

 - zewnętrzny bok wanny zaprojektowano z myślą o praktyce, tak by wraz z obudową Be Spot można go było zabudować płytkami o dowolnym wymiarze

4. Obudowa Izi System

Elegancka obudowa, złożona z dwóch elementów, stanowi gotowe rozwiązanie do zabudowania wanny Be Spot. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wykonana z lekkiego tworzywa umożliwia prosty i szybki montaż zaciskowy.

5. Umywalka Be Spot

 można montować na ścianie. Zajmuje mało miejsca, więc znakomicie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Posiada również blat, przydatny w każdej łazience, niezależnie od jej wielkości.

Więcej informacji: 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH