Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Koncept Be Spot wanna prawa, parawan nawannowy jednoczęściowy prawy, zestaw prysznicowy Altar, obudowa do zabudowy Flex system. Fot. Excellent

Koncept Be Spot wanna prawa, parawan nawannowy jednoczęściowy prawy, zestaw prysznicowy Altar, obudowa do zabudowy Flex system. Fot. Excellent
  • Autor: Excellent
  • 09 lis 2016 10:52 (aktualizacja: 09 lis 2016 14:17)

Mała łazienka. Te produkty warto kupić

Czy mając małą łazienkę musimy rezygnować z wanny i prysznica? Oczywiście, że nie. Wystarczy wybrać odpowiednie wyposażenie i problem zostanie rozwiązany.


Linia produktów serii Be Spot skierowana jest do Klientów, którzy dysponując niewielką przestrzenią w łazience, chcą mieć możliwość kąpieli w wannie i jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennego korzystania z prysznica.

1. Wanna Be Spot

Wanna Be Spot ma wydzieloną strefę prysznicową, a specjalnie wyprofilowany kształt daje szansę na relaksującą kąpiel. Bardzo wąskie krawędzie wanny pozwalają zaoszczędzić miejsce na zewnątrz, zwiększając jednocześnie użytkową przestrzeń wewnątrz wanny. Występuje w wersji lewej i prawej.

2. Parawan Be Spot

Parawan Be Spot ma kształt dopasowanym do kształtu wanny. Posiada zawias z systemem unoszenia, a od wewnętrznej strony powłokę Clean Control ułatwiającą utrzymanie szkła w czystości. Występuje w wersji lewej i prawej.

3. Obudowa Flex System

Obudowa Flex System - zewnętrzny bok wanny zaprojektowano z myślą o praktyce, tak by wraz z obudową Be Spot można go było zabudować płytkami o dowolnym wymiarze

4. Obudowa Izi System

Elegancka obudowa, złożona z dwóch elementów, stanowi gotowe rozwiązanie do zabudowania wanny Be Spot. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wykonana z lekkiego tworzywa umożliwia prosty i szybki montaż zaciskowy.

5. Umywalka Be Spot

Umywalkę Be Spot można montować na ścianie. Zajmuje mało miejsca, więc znakomicie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Posiada również blat, przydatny w każdej łazience, niezależnie od jej wielkości.

Więcej informacji: http://bit.ly/2ex3OsD

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA