Umywalka Moon. Fot. Ravak

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Umywalka Moon. Fot. Ravak
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 wrz 2017 08:43

Modna łazienka: piękne umywalki nablatowe

Ile razy dziennie myjemy ręce? Według badań jest to ponad pięciokrotnie. Dodając do tego resztę rodziny umywalka staje się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania.

Aby umywalka była funkcjonalna i nie przeszkadzała nam w trakcie codziennego użytkowania powinna zapewniać swobodną przestrzeń do mycia i odpowiednią ilość miejsca na odłożenie kosmetyków. Te dwa kryteria idealnie łączą umywalki instalowane na blacie.

Konglomerat nie pozostawia miejsca na niedoskonałości

Ravak oferuje umywalki nablatowe wykonane z konglomeratu, który w porównaniu z ceramiką pozwala na dowolność projektowanego kształtu, tworzy precyzyjne krawędzie i daje wyjątkowo gładkie powierzchnie. Dodatkowo produkty z konglomeratu wyróżniają się wyjątkową trwałością i długą żywotnością. Dzięki zastosowanej technologii perfekcyjnie równe dno umywalki pozwala na jej łatwe osadzenie na blacie.

Różnorodność kształtów

W przeciwieństwie do ceramiki umywalki z konglomeratu dostępne są w szerokiej palecie kształtów. Możemy wybierać spośród prostych w formie umywalek prostokątnych (Natural), ale także autorskiego wzornictwa nawiązującego kształtem do okręgu (Moon) lub minimalistycznej formie prostokąta o odświeżonej linii (Formy). Do dużych łazienek przeznaczonych dla pary lub rodziny zaprojektowaliśmy umywalkę podwójną pozbawioną tradycyjnego podziału na dwie misy.

Przestrzeń

Sferę umywalki łatwo zwiększyć instalując ją na impregnowanym blacie. Ravak produkuje dwa typu
blatów dostępne w kilku rozmiarach. Solidny, designowy blat „L” zaoferuje imponujący kształt, ukryty system mocowania i trzy kolory wykończenia. Blat ten został już też przygotowany do instalacji baterii.
Uniwersalny blat „I“ daje pełną swobodę w wyborze miejsca umieszczenia umywalki i baterii - jest dostarczany bez wywierconego otworu na baterię stojącą. Jest on mocowany na standardowych konsolach, które są dodane do opakowania produktu i odpowiadają kolorem wybranemu wariantowi wybarwienia (biały połysk, dąb, orzech).

Baterie, jakich potrzebujesz

Umieszczając umywalkę na blacie zyskasz nie tylko przestrzeń na odłożenie kosmetyków czy akcesoriów kosmetycznych, ale także pełną swobodę w umiejscowieniu baterii umywalkowej.
Umywalka nie musi być umieszczona w centralnym miejscu blatu. Możliwość dowolnej lokalizacji baterii pozwala na montaż baterii w miejscu dla nas wygodnym i praktycznym, np. z boku umywalki czy nawet bezpośrednio na ścianie.

Więcej pomysłów na modną łazienkę znajdziesz TUTAJ

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH