Kolekcja kamiennych umywalek nablatowych marki InduStone zapiera dech w piersiach. Są to produkty rzadkie i niezwykle oryginalne. Fot. InduStone

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Kolekcja kamiennych umywalek nablatowych marki InduStone zapiera dech w piersiach. Są to produkty rzadkie i niezwykle oryginalne. Fot. InduStone
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Industone
27 lut 2017 11:00

Modna łazienka. Zobacz piękne i niedrogie umywalki z kamienia

Umywalki wykonane z kamienia naturalnego są piękne i trwałe, a dzięki swoim unikatowym kształtom stały się absolutnym, łazienkowym must-have nie tylko najbliższych sezonów, ale i dekad.

Zauważyć można, że trendy wnętrzarskie idą w ciekawym kierunku - coraz bardziej oscylują wokół tego, co naturalne. W efekcie, w naszych wnętrzach znacznie częściej gości kamień, który względnie drogi i kojarzony z wnętrzami klasycznymi, jest swoistą nowością. Najczęściej spotykaliśmy kamień jako mozaikę oraz okładzinę podłogową czy ścienną. Obecne trendy zapowiadają się bardzo obiecująco dla umywalek z kamienia naturalnego, które przez swe surowe piękno oraz unikalne kształty stały się absolutnym must-have nie tylko najbliższych sezonów, ale i dekad.

Kolekcja kamiennych umywalek nablatowych marki  zapiera dech w piersiach. Są to produkty rzadkie i niezwykle oryginalne. Importowane z Indonezji rękodzieło kamieniarskie pobudza wyobraźnię oraz porusza pierwotnym pięknem. Spotkać tam można designerskie oraz klasyczne wyroby z marmuru, onyksu i piaskowca w najróżniejszych odcieniach, a także niezwykle oryginalne umywalki Fossil Wood wykonane z prastarego, skamieniałego drewna, jak również River Stone wykute w kamieniu rzecznym.

Rosnącą popularnością cieszy się zwłaszcza ostatni typ umywalek, którym możemy się przyjrzeć na . Powodem tego wzmożonego zainteresowania jest ich wyjątkowa trwałość, ponadczasowość, naturalne piękno oraz unikatowość - każdy kamień ma inny kształt, a co za tym idzie, także i każda umywalka. Niepowtarzalność jest cechą bardzo pożądaną, zważywszy na fakt, że rynek zachodni tak bardzo zdominowany jest przez produkty sieciowe. Jak powstaje taka umywalka? Kamień rzeczny jest starannie i ze znawstwem selekcjonowany, ręcznie żłobiony, a następnie polerowany przez indonezyjskich mistrzów w obróbce kamienia, których kunszt cieszy się uznaniem na całym świecie. Zewnętrzna strona umywalki stanowi naturalną, surową fakturę kamienia, co jest jej niewątpliwym atutem estetycznym.

Umywalki River Stone firmy InduStone zachwycają autentycznym, oszczędnym pięknem oraz niepowtarzalnym, nieregularnym kształtem. W tajemniczy sposób zmieniają całą atmosferę łazienki. Ich urodę, na zasadzie kontrastu, wydobywają perfekcyjnie proste linie i gładkie, lśniące powierzchnie, z którymi warto je zestawiać. Umywalka nablatowa typu River Stone doskonale koresponduje z drewnem, dużymi, prostymi lustrami, szklanymi kaflami - te faktury podkreślą naturalne piękno otoczaka, ale najbardziej efektownie prezentuje się w towarzystwie kamiennej mozaiki i żywych, zielonych roślin w kamiennych donicach, z którymi tworzy pełną, spójną całość.

Łatwo zauważyć, że obecność kamienia naturalnego w łazience wspaniale kreuje atmosferę, przeistaczając ją w ekskluzywne, domowe spa, gdzie z rozkoszą poddajemy się relaksującym zabiegom. Daje też poczucie niezwykłości, przestrzeni oraz kontaktu z naturą i szlachetnym pięknem. Jak twierdzą eksperci nurtów holistycznych, te wrażenia z pogranicza duchowości są nie do przecenienia w dzisiejszej zabieganej rzeczywistości zdominowanej przez powtarzalność produktów taśmowych.

Wyjątkową kolekcję umywalek nablatowych z kamienia naturalnego możemy zobaczyć na:

POLECAMY W SERWISACH