• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Łazienka.pl
06 kwi 2016 09:49

Modne wiszące sedesy: pomysł do nowoczesnej łazienki

Sedes montowany podtynkowo to bardzo popularne rozwiązanie w aranżacji łazienek. Sprawia, że łazienka staje się bardziej elegancka i estetyczna. Zobaczcie, jak prezentuje się takie wnętrze i zainspirujcie się.

Jednym z pierwszych obiektów, którego właściciele zdecydowali się na zainstalowanie w toalecie tego nowatorskiego rozwiązania był Hotel Eiger, w szwajcarskim uzdrowisku w Grindelwald. To właśnie tam w 1966 roku, wszystkie łazienki zostały wyposażone w podwieszane toalety z podtynkowymi spłuczkami Geberit.

Wprowadzona ponad 50 lat temu technologiczna rewolucja, pozwoliła zmienić podejście użytkowników do korzystania z toalety i jej aranżacji. Od tego momentu toaleta z podtynkową spłuczką stała się synonimem elegancji i wygody.

Wprowadzenie instalacji podtynkowej okazało się rozwiązaniem oszczędzającym cenną przestrzeń w łazience. Wraz z tym wydarzeniem „geberit” stał się synonimem stelaża i spłuczki podtynkowej. 

Dzień narodzin spłuczki był również impulsem do rozwoju instalacji podtynkowej, która dała nieznaną do tej pory swobodę w urządzaniu łazienki. Ta swoboda przyczyniła się do zwracania większej uwagi na projektowanie urządzeń sanitarnych. Stała się impulsem do pracy projektantów, którzy zrozumieli, że projektowanie łazienki to również sztuka.

Przykłady zobaczcie w galerii zdjęć!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH