LEI koncept dla projektanta.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

LEI koncept dla projektanta.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Noclaf
11 sty 2017 14:02

Noclaf LEI z nagrodą Diament Meblarstwa 2017

Noclaf LEI ze zintegrowaną umywalką zdobywcą prestiżowej nagrody Diament Meblarstwa 2017.

Co roku czołowe polskie firmy meblarskie stają w szranki o najbardziej prestiżowe wyróżnienie, czyli Diament Meblarstwa. Nagroda ta potwierdza wyjątkowość produktu, jego wysoką jakość i walory estetyczne.

Dla Noclaf jest to nie pierwsze takie wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze produkty i wyjątkowe rozwiązania są doceniane przez architektów i projektantów wnętrz. Jest to dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku. Za każdym razem, gdy tworzymy nowy projekt bardzo dbamy aby dopracować go w każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Szafka ze zintegrowaną umywalką LEI to innowacyjny i niewątpliwie jeden z najciekawszych konceptów jakie stworzyliśmy.

Jej unikalna konstrukcja zgodna z aktualnymi trendami łączy walory zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Dzięki zamontowaniu umywalki pod laminatem o grubości 0,7 mm uzyskujemy jedną powierzchnię mebla, która wygląda efektownie i jest łatwa do utrzymania w czystości. Spojenie jest wodoodporne i wytrzymuje obciążenie do 200 kilogramów.

Dzięki programowi kastomizacji Noclaf meble LEI są dostępne w wielu dekorach, także o strukturze synchronicznej. Liczbę i położenie umywalek oraz kształt, wymiary i funkcjonalności mebla można dowolnie modyfikować, by nadać mu styl pasujący do konkretnego wnętrza. Kastomizacja umożliwia stworzenie mebli towarzyszących dając możliwość pełnego wyposażenia łazienki.

Meble LEI ze zintegrowaną umywalką to oryginalne i eleganckie rozwiązanie, o wysokiej funkcjonalności. Dzięki temu sprawdzi się doskonale zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w każdym domu.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Przykładowe unikalne modyfikacje szafek LEI możesz zobaczyć na:

Wszystkie produkty w Noclaf wytwarzane są według Standardu Noclaf, który gwarantuje pełną Wilgocioodporność mebli i najwyższą jakość obsługi. Wszystkie nasze propozycje wzornicze widoczne na  można modyfikować zmieniając ich wymiary, dopasowując dekory, dobierając funkcjonalności i akcesoria. Przesłane projekty wyceniamy bezpłatnie w ciągu 48 godzin.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH