Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

LEI koncept dla projektanta.

LEI koncept dla projektanta.
  • Autor: Noclaf
  • 11 sty 2017 14:02 (aktualizacja: 12 sty 2017 10:29)

Noclaf LEI z nagrodą Diament Meblarstwa 2017

Noclaf LEI ze zintegrowaną umywalką zdobywcą prestiżowej nagrody Diament Meblarstwa 2017.

Co roku czołowe polskie firmy meblarskie stają w szranki o najbardziej prestiżowe wyróżnienie, czyli Diament Meblarstwa. Nagroda ta potwierdza wyjątkowość produktu, jego wysoką jakość i walory estetyczne.

Dla Noclaf jest to nie pierwsze takie wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze produkty i wyjątkowe rozwiązania są doceniane przez architektów i projektantów wnętrz. Jest to dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku. Za każdym razem, gdy tworzymy nowy projekt bardzo dbamy aby dopracować go w każdym nawet najdrobniejszym szczególe. Szafka ze zintegrowaną umywalką LEI to innowacyjny i niewątpliwie jeden z najciekawszych konceptów jakie stworzyliśmy.

Jej unikalna konstrukcja zgodna z aktualnymi trendami łączy walory zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Dzięki zamontowaniu umywalki pod laminatem o grubości 0,7 mm uzyskujemy jedną powierzchnię mebla, która wygląda efektownie i jest łatwa do utrzymania w czystości. Spojenie jest wodoodporne i wytrzymuje obciążenie do 200 kilogramów.

Dzięki programowi kastomizacji Noclaf meble LEI są dostępne w wielu dekorach, także o strukturze synchronicznej. Liczbę i położenie umywalek oraz kształt, wymiary i funkcjonalności mebla można dowolnie modyfikować, by nadać mu styl pasujący do konkretnego wnętrza. Kastomizacja umożliwia stworzenie mebli towarzyszących dając możliwość pełnego wyposażenia łazienki.

Meble LEI ze zintegrowaną umywalką to oryginalne i eleganckie rozwiązanie, o wysokiej funkcjonalności. Dzięki temu sprawdzi się doskonale zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w każdym domu.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:
http://pl.noclaf.com.pl/product/category/2/umywalka-zintegrowana-z-blatem

Przykładowe unikalne modyfikacje szafek LEI możesz zobaczyć na: http://noclaf.com.pl/product/category/91/unico 

Wszystkie produkty w Noclaf wytwarzane są według Standardu Noclaf, który gwarantuje pełną Wilgocioodporność mebli i najwyższą jakość obsługi. Wszystkie nasze propozycje wzornicze widoczne na http://noclaf.com.pl/product można modyfikować zmieniając ich wymiary, dopasowując dekory, dobierając funkcjonalności i akcesoria. Przesłane projekty wyceniamy bezpłatnie w ciągu 48 godzin.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA