Innowacyjne rozwiązania łazienkowe. Fot. Grohe

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Innowacyjne rozwiązania łazienkowe. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
13 lut 2018 13:47

Nowoczesna łazienka - innowacyjne rozwiązania

Grohe, światowej sławy dostawca armatury łazienkowej w 2018 roku - niezmiennie - planuje skupić się na innowacji. W nadchodzących miesiącach, marka planuje zacząć korzystać z druku 3D i zacząć testować to rozwiązanie w pilotażowych projektach.

W marcu marka zaprezentuje również swoją trzecią kolekcję ceramiczną. Co więcej, trwają pracę nad nowymi projektami, które ujrzą światło dzienne już na targach ISH w 2019 roku. GROHE pojawi się również na targach designu w Mediolanie.

Strategia Grohe, pioniera w dziedzinie digitalizacji, została przedstawiona bardziej szczegółowo 31 stycznia podczas spotkania przedstawicieli branży w Schwäbisch Hall w Niemczech, gdzie Michael Rauterkus, dyrektor Grohe, zaprezentował temat „Woda jako źródło w czasach digitalizacji”. 

Nowe standardy dla domów przyszłości

Innowacyjne podejście marki widoczne jest we wszystkich projektach Grohe. Podczas targów ISH we Frankfurcie nad Menem, na których spotykają się światowej sławy producenci technologii łazienkowych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych, Grohe zaprezentowało liczne nowe produkty, np. inteligentny system kontroli wody Sense and Sense Guard, umożliwiający wczesne wykrywanie uszkodzeń oraz zapobieganie zalaniu.

Zobacz także: Płytki ceramiczne: zobacz trendy na 2018 rok prosto z hiszpańskich targów Cevisama

Kolejnym sukcesem podczas targów ISH była prezentacja najnowszej toalety prysznicowej. Sensia Arena jest nie tylko najczęściej docenianym produktem w dziedzinie toalet prysznicowych, ale do tej pory projekt ten otrzymał aż 14 nagród w kategorii najlepszy design.

W minionym roku firma Grohe zaprezentowała pierwszą z trzech kolekcji ceramiki oraz z sukcesem zakończyła proces rozwoju, który zapewnił marce status kompleksowego dostawcy usług łazienkowych.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH