Grohe Cube Ceramic to połączenie minimalistycznego designu, prostych linii i klasycznych kształtów ze specjalistyczną wiedzą opartą o synergię z Lixil. Fot. Grohe

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Grohe Cube Ceramic to połączenie minimalistycznego designu, prostych linii i klasycznych kształtów ze specjalistyczną wiedzą opartą o synergię z Lixil. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 maj 2018 13:39

Nowoczesna łazienka: minimalistyczna kolekcja ceramiki

Kolekcja łazienkowa Cube Ceramic to połączenie minimalistycznego designu, prostych linii i klasycznych kształtów. Jest to odpowiedź na oczekiwania fanów najwyższej jakości, maksymalnego poziomu higieny i stylowych elementów.

Grohe Cube Ceramic to połączenie minimalistycznego designu, prostych linii i klasycznych kształtów ze specjalistyczną wiedzą opartą o synergię z Lixil. Jest to odpowiedź na oczekiwania fanów najwyższej jakości, maksymalnego poziomu higieny i stylowych elementów. Dodatkowo, nowa funkcja PerfectMatch pozwala na wizualizację projektu i dostosowania go do zindywidualizowanych potrzeb!

Kolekcja Grohe Cube Ceramic odpowiada na oczekiwania miłośników prostych, geometrycznych kształtów. Design kolekcji sprawia, że wnętrze każdej łazienki nabiera klasycznego, ponadczasowego charakteru. Innowacyjne technologie, które wykorzystano do stworzenia kolekcji Cube Ceramic, wpływają na zapewnienie maksymalnego poziomu higieny oraz komfortu.

Zobacz także: Szary we wnętrzach - zobacz piękne salony, kuchnie i sypialnie w tym kolorze

Toalety o wysokiej jakości z serii Cube Ceramic zostały wyposażone w nową technologię spłukiwania oraz cicho i delikatnie opadającą deskę sedesową. Silny potrójny strumień, który tworzy się dzięki trzem wlotom wody, oczyszcza wnętrze sedesu. Dodatkowo, wydaje on o wiele mniej dźwięku niż standardowe toalety. Sedesy z kolekcji Cube Ceramic zostały pokryte antybakteryjną powłoką jonową, zabezpieczającą sedes przed rozwojem bakterii.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH