Kolekcja VAL to unikatowa seria umywalek o niepowtarzalnych kształtach. Ścianki umywalek są bardzo cienkie (od 2-3 mm), jednak mimo tak filigranowych kształtów, odznaczają się wyjątkową twardością i wytrzymałością. Fot. Laufen

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja VAL to unikatowa seria umywalek o niepowtarzalnych kształtach. Ścianki umywalek są bardzo cienkie (od 2-3 mm), jednak mimo tak filigranowych kształtów, odznaczają się wyjątkową twardością i wytrzymałością. Fot. Laufen
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 marz 2018 10:11

Nowoczesna łazienka: nowa kolekcja umywalek

Ścianki umywalek z nowej kolekcji VAL są bardzo cienkie (od 2-3 mm), jednak mimo tak filigranowych kształtów, odznaczają się wyjątkową twardością i wytrzymałością.

Kolekcja VAL marki Laufen to unikatowa seria umywalek o niepowtarzalnych kształtach. Zaprojektowana przez wybitnego projektowana Konstantina Grcica, wykonana z SaphirKeramik, nowej formuły ceramiki opracowanej przez Laufen, w pełni wykorzystuje możliwości tego niezwykłego tworzywa. Ścianki umywalek są bardzo cienkie (od 2-3 mm), jednak mimo tak filigranowych kształtów, odznaczają się wyjątkową twardością i wytrzymałością. VAL łączy wizję artystyczną projektanta z wartościami przyświecającymi marce – estetyką, elegancją i funkcjonalnością.

Umywalki VAL to najnowsza interpretacja klasycznych łazienkowych form. W kolekcji znajdują się zarówno proste, montowane do ściany umywalki, jak również modele prostokątne i asymetryczne. Wielość rozmiarów (od 45 do 120 cm) i kształtów sprawia, że znajdą zastosowanie zarówno w niewielkich łazienkach jak i dużych salonach kąpielowych. Dostępne są w wersji ściennej lub nablatowej. Wykorzystane przez Konstantina Grcica różnicowanie poziomów bryły pozwoliło uzyskać powierzchnię do przechowywania kremów czy mydła.

Zobacz także: Jasne płytki do łazienki. To jest modne w 2018 roku

Warto zwrócić uwagę na umywalkę VAL 95 cm z jedną dużą niecką w wersji z dwoma otworami na baterię. Stworzona z myślą o oszczędności miejsca ma tylko 42 cm szerokości. Umywalka w opcji z dwiema bateriami jest doskonałym rozwiązaniem dla dwojga, doskonale sprawdzi się np. w łazience przy sypialni, a w łazience, z której korzystają rodzice i dzieci, dwie baterie przyspieszą poranną toaletę.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gryzek, 2018-03-14 13:37:31

    Inspiracje do tworzenia wnętrz pojawiają się na każdym kroku. Wybierając firmę wykonawczą warto jest zwrócić uwagę na opinie klientów, oraz jakość materiałów, z jakich korzystają.

POLECAMY W SERWISACH