Umywalka znajdująca się na idealnej wysokości dla każdego domownika, niezależnie od wzrostu: stelaż Viega Eco Plus z regulacją wysokości pozwala łatwo podnosić i opuszczać umywalkę, bez wykorzystywania żadnej elektroniki.  Fot. Viega

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Umywalka znajdująca się na idealnej wysokości dla każdego domownika, niezależnie od wzrostu: stelaż Viega Eco Plus z regulacją wysokości pozwala łatwo podnosić i opuszczać umywalkę, bez wykorzystywania żadnej elektroniki. Fot. Viega
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 kwi 2016 11:16

Nowoczesna łazienka: przystosuj ją do potrzeb całej rodziny

Regulacja wysokości umywalki i miski sedesowej za pomocą przycisku, aby wygodnie mogli korzystać z łazienki wszyscy domownicy? Teraz to możliwe!

W domach wielopokoleniowych trudno jest zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników, zwłaszcza w przypadku łazienki. Młodsi i starsi, wysocy i niscy - każdy ma swoje preferencje i przyzwyczajenia. Każdemu byłoby wygodniej, gdyby umywalka i miska WC były zawieszone na optymalnej dla niego wysokości. Dlatego warto zwrócić uwagę na produkty z opcją indywidualnej regulacji przyciskiem i sterowane elektronicznie armatury.

Projektując łazienkę należy zadbać, by jej wyposażenie służyło domownikom komfortowo przez wiele lat. Użytkownicy zwracają dzisiaj uwagę nie tylko na atrakcyjne i ponadczasowe wzornictwo, lecz również na kwestię funkcjonalności. Viega wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując produkty, które doskonale wyglądają, a jednocześnie są w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby osób w każdym wieku, niezależnie od wzrostu i kondycji fizycznej.

Wygodne korzystanie z umywalki

Nowy stelaż firmy Viega gwarantuje absolutny komfort korzystania z umywalki osobom o różnym wzroście. Umożliwia on niezwykle prostą regulację wysokości zawieszenia ceramiki. Wystarczy nacisnąć przycisk, a umywalka podniesie się samoczynnie do góry w zakresie od 70 do 90 cm. Żeby ją opuścić, wystarczy oprzeć na niej ręce. Ponowne naciśnięcie przycisku blokuje natomiast umywalkę na aktualnej wysokości.

Nowy stelaż Viega Eco Plus można łączyć z większością popularnych na rynku modeli umywalek. Nie zawiera on żadnych elementów elektronicznych.

Miska sedesowa zawsze na optymalnej wysokości

Dorosłym, a zwłaszcza osobom starszym, łatwiej jest wstawać z WC, jeśli miska jest zawieszona wyżej. Dzieciom zdecydowanie wygodniej korzysta się natomiast z toalety zainstalowanej niżej. Idealne rozwiązanie tego problemu to stelaż Viega Eco Plus z regulacją wysokości miski ustępowej. Położenie miski można w dowolnym momencie dostosować do indywidualnych potrzeb. Również tutaj wystarczy nacisnąć przycisk, a toaleta podniesie się lub opuści w zakresie 8 cm. Mechanizm oparty jest na sprężynie gazowej, bez żadnej elektroniki. Stelaż można łączyć z popularnymi miskami różnych producentów i wszystkimi płytkami uruchamiającymi z serii Visign firmy Viega.

Nieograniczona rozkosz kąpieli

Na rynku dostępne są również przemyślane rozwiązania ułatwiające korzystanie z wanny. Należą do nich na przykład sterowane elektronicznie armatury Multiplex Trio E. Ich eleganckie moduły obsługi umożliwiają ustawienie temperatury i poziomu napełnienia wanny według indywidualnych preferencji. Wartości te można zapisać dla maksymalnie trzech osób i dzięki funkcji pamięci, aktywować je podczas kolejnych kąpieli.

Doskonałym dopełnieniem przyjemnej kąpieli są najnowsze zestawy odpływowo-przelewowe z serii Multiplex. Lekkie naciśnięcie rozety powoduje podniesienie funkcji przelewu o 5 cm w górę, co umożliwia napełnienie wanny większą ilością wody. Dzięki temu można zanurzyć się w pachnącej pianie i zrelaksować. Nie trzeba zaprzątać sobie niczym uwagi, ponieważ funkcja przelewu pozostaje cały czas aktywna.

Źródło: Viega

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH