Nowa definicja komfort: seria P3 Comforts. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowa definicja komfort: seria P3 Comforts. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 sty 2018 10:30

Nowoczesna łazienka - zadbaj o codzienny komfort

Ta seria wyposażnia w swoim założeniu ma zaspokajać indywidualne potrzebny nie tylko w zakresie wyglądu, ale także funkcjonalności.

Phoenix Design zaprojektował dla firmy Duravit serię P3 Comforts. Celem designu jest oglądanie, dotykanie, używanie a także emocjonalne poruszanie użytkownika. P3 Comforts spełnia te wszystkie wymogi i to w całkowicie lekkiej, niewymuszonej formie.

Charakterystycznym elementem wzorniczym umywalki P3 Comforts jest łagodnie podwyższona półka pod baterię. Oddziela ona obszar mokry komory umywalki od obszaru suchego, tworzy podest dla armatury i oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów łazienkowych. 

Również forma wanny jest zgodna z koncepcję komfortu serii P3 Comforts. Krawędź: możliwie najwęższa. Wnętrze: możliwie największe. W ten sposób kąpiel w niesamowicie przestrzennej wannie staje się szczególnie komfortowym doznaniem. Wanna akrylowa P3 Comforts, w wersji przyściennej, może być wygodnie używana także przez dwie osoby. 

Montaż brodzików z serii P3 Comforts wykonanych z innowacyjnego materiału DuraSolid® możliwy jest w trzech wersjach: na równi z posadzką, kiedy otrzymujemy jeden poziom podłogi i przestrzeni brodzika, wbudowany do połowy w posadzkę lub na posadzce.Brodzik można połączyć z kabiną prysznicową OpenSpace i OpenSpace B marki Duravit oraz z innymi dostępnymi na rynku kabinami.

Szersza o 20 mm miska toaletowa zwiększa komfort siedzenia, a jej forma idealnie komponuje się ze stylem umywalek. W celu zapewnienia wyższego komfortu i większej higieny miskę toaletową można opcjonalnie wyposażyć w deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash® Slim. Miski toaletowe P3 Comforts są dostępne we wszystkich wariantach.

Zobacz także jak urządzić łazienkę w stylu skandynawskim

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH