Umywalka nablatowa Luv. Fot. Duravit

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Umywalka nablatowa Luv. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
14 marz 2018 07:35

Nowoczesne umywalki - nablatowe czy meblowe?

Nowoczesne rozwiązania dedykowane pomieszczeniom łazienkowym zapewniają komfort, porządkują przestrzeń, a dzięki szlachetnym materiałom wprowadzają również odrobinę luksusu.

W koncepcję inteligentnej, funkcjonalnej i komfortowej łazienki idealnie wpisują się umywalki Duravit zarówno stawiane, jak i meblowe. Wybór właściwego modelu zależy od preferencji, potrzeb oraz oczekiwań użytkownika. Projektowane obecnie zgodnie z obowiązującą estetyką, z dbałością o komfort i oczekiwania użytkowników pomieszczenia łazienkowe, stały się stały się miejscem sprzyjającym higienie i relaksowi. Umywalka jest standardowym elementem wyposażenia zarówno w salonie kąpielowym, jak i w małej łazience. 

Umywalki nablatowe

Nie wymagają specjalnego postumentu oraz mocowania do ściany. To niezwykle efektowne rozwiązania, zapewniające jednocześnie niezliczone możliwości aranżacji pomieszczenia łazienkowego.Idealnie harmonizują z blatami wykonanymi z tak różnych materiałów, jak: drewno, szkło, naturalny kamień. Dopasowane do umywalek konsole ze specjalnymi schowkami zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania.

Niespotykaną, organiczną formą wyróżniają się modele umywalek serii Cape Code – stworzone przez Philippe Starck'a i Duravit. Dostępne są w trzech formach – okrągłej, kwadratowej oraz owalnego trójkąta, z charakterystyczną, niezwykle cienką 5-milimetrową krawędzią. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.

Umywalki meblowe

Umywalki meblowe to rozwiązania, które tworzą harmonijną całość wraz z dopasowanymi do nich szafkami podumywalkowymi. Dzięki temu powstaje duża powierzchnia dookoła , służąca odkładaniu niezbędnych przyborów. Szafki natomiast oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Wśród proponowanych modeli umywalek meblowych dominują rozwiązania nowoczesne charakteryzujące się prostymi, minimalistycznymi liniami.

Dużą powierzchnię do odkładania oferuje umywalka meblowa serii Vero dostępna w szerokościach 800, 1000 i 1200 mm. Podobnie jak umywalki stawiane serii Vero również ten model idealnie nadaje się do połączenia z konsolami oraz szafkami podumywalkowymi.

Ciekawym rozwiązaniem umywalki P3 Comforts jest łagodnie podwyższona półka pod baterię. Oddziela ona obszar mokry komory umywalki od obszaru suchego, tworzy podest dla armatury i oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów łazienkowych. Wąska krawędź komory nadaje umywalce lekkości i elegancji.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gryzek, 2018-03-14 13:06:53

    Łazienka wyposażona w armaturę wykonaną na wymiar jest gwarancją nieprzeciętnego designu w Twoim wnętrzu. Wraz z użyciem najlepszych materiałów kompozytowych, otrzymujemy produkt o nienagannej estetyce wykończenia.

POLECAMY W SERWISACH