Głowica natrysku KLUDI A-QA 300x300 mm. Fot. Kludi

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Głowica natrysku KLUDI A-QA 300x300 mm. Fot. Kludi
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 wrz 2016 10:51

Nowoczesny prysznic: relaks w kilka minut

Żyjemy szybciej, pełniej, chcemy więcej... Nawet szybki prysznic działa kojąco oraz antystresowo. Jak zatem skutecznie zatroszczyć się o siebie?

Praca, dom, zajęcia dodatkowe, realizacja pasji. Ta pogoń dnia codziennego sprawia, że coraz częściej nie mamy chwili dla siebie, czasu aby się odprężyć, nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości, a nasze mocne postanowienia, że pozwolimy sobie na zdrowy snobizm kończą się fiaskiem. Jak zatem skutecznie zatroszczyć się o siebie?

Odpowiedź jest dość prosta: zadbajmy o to, aby dom napełniał nas spokojem i stał się generatorem dobrej energii. W tym kontekście, łazience przypada bardzo ważna rola – już nawet szybki prysznic działa kojąco oraz antystresowo. Odczucia te można jeszcze bardziej spotęgować: kąpiel stanie się codziennym, odprężającym rytuałem dzięki zastosowaniu deszczownicy KLUDI A-QA.

Poranny prysznic uwalnia endorfiny, energetyzuje, pobudza i dotlenia – działa lepiej niż kubek mocnej kawy. Dobroczynną moc deszczownicy szczególnie docenią panie. Naprzemienne polewanie ciała zimną i ciepłą wodą to prosty przepis, aby w domowych warunkach poprawić wygląd skóry. Nie bez znaczenia jest także zużycie wody i czas potrzebny na kąpiel. Na natrysk możemy zdecydowanie częściej sobie pozwolić niż na relaks w wannie.

Super cienkie deszczownice KLUDI A-QA to prawdziwa gratka dla miłośników wyszukanego designu. Grubość głowicy natrysku wynosi tylko 6 lub 8 mm (w zależności od modelu), a średnica ma nie więcej niż 300 mm. Takie gabaryty sprawiają, że jest to rozwiązanie, które świetnie będzie komponowało się z oszczędnymi w formie kabinami, np. typu walki-in. Dzięki deszczownicy każda łazienka, nawet ta najmniejsza, może stać się prawdziwą, domową strefą relaksu.

Współczesne aranżacje łazienki charakteryzuje lekkość i przestronność. Rezygnacja z białej niecki, prosta konstrukcja kabiny idealnie komponuje się z interesującą w formie, designerską armaturą.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH