Podwójna umywalka z kolekcji Joyce. Blaty umywalkowe o ponadczasowym wzornictwie posiadają głębokie umywalki oferowane w sześciu rozmiarach. Fot. Villeroy&Boch.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Podwójna umywalka z kolekcji Joyce. Blaty umywalkowe o ponadczasowym wzornictwie posiadają głębokie umywalki oferowane w sześciu rozmiarach. Fot. Villeroy&Boch.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
15 cze 2015 10:44

Podwójna umywalka - 12 wyjątkowych modeli

Podwójna umywalka w naszej łazience z powodzeniem może zastąpić dwie pojedyncze. Jaki model wybrać? Zobaczcie najnowsze propozycje dostępne w ofercie producentów.

Podwójna umywalka to ciekawa alternatywa dla dwóch, samodzielnych umywalek. Nadaje się do łazienki o każdym metrażu, zajmuje mniej miejsca niż dwa pojedyncze produkty ustawione obok siebie. Dobrze sprawdzi się w mieszkaniach, w których mamy tylko jedną, rodzinną łazienkę oraz w łazienkach obok sypialni. Takie rozwiązanie z pewnością pomoże nam uniknąć porannych kolejek do łazienki. Dlaczego? Bo dwie osoby jednocześnie mogą wygodnie korzystać ze strefy umywalkowej.

Szeroka oferta przygotowana przez producentów bez problemu pozwoli nam dostosować umywalkę do naszych indywidualnych potrzeb. Dostępnych jest bowiem wiele wzorów, kształtów czy wreszcie rozmiarów.

W sklepach znajdziemy między innymi umywalki montowane na ścianie, podblatowe, stawiane na blat czy idealnie dopasowane do szafek. Umywalki tego typu mają zazwyczaj od około 110 cm długości, dlatego warto wykorzystać przestrzeń pod umywalką jako miejsce do przechowywania. Pod umywalką możemy umieścić natomiast praktyczne szuflady lub większą, stojącą szafkę. Na pewno będę przydatne. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH