System podwójnego natrysku Kludi Freshline. Fot. Kludi

Zobacz galerię [9 zdjęć]

System podwójnego natrysku Kludi Freshline. Fot. Kludi
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Kludi
12 kwi 2016 13:20

Podwójny prysznic Kludi Freshline: zobacz najlepszy natrysk 2016 roku!

Kludi Freshline Dual Shower – zdobywca głównej nagrody w konkursie Łazienka-Wybór Roku 2016 – to innowacyjny system natrysku, który bije rekordy popularności na rynku.

System podwójnego natrysku Kludi Freshline zapewnia doskonały komfort użytkowania. Wyposażona w białą tarczę deszczownica, o średnicy 25 cm, zapewnia równomierny i orzeźwiający strumień wody. Głowicę można dowolnie przesuwać w prawo i w lewo, a możliwość regulacji góra-dół w zakresie 30 cm, sprawia że można dopasować ją zarówno do wzrostu domowników, jak i do wysokości pomieszczenia.

W przypadku gdy nie chcemy korzystać z deszczownicy, możemy przełączyć się na rączkę natrysku Kludi Freshline 3S – z trzema różnymi wariantami strumienia: deszczowym, miękkim i masującym. Wysokość rączki natrysku na pręcie można dopasować za pomocą specjalnego, stożkowego suwaka z pokrętłem do regulacji. Na pokrętle znajduje się niewielki uchwyt, dzięki któremu łatwo dostosujemy wysokość rączki nawet mokrymi, czy namydlonymi dłońmi. W mocowaniu umieszczono wkładkę z tworzywa sztucznego, dzięki czemu rączka natrysku nie rysuje się przy wyciąganiu.

System wyposażono w termostatyczną baterię, która zapewnia precyzyjną regulację temperatury, a także bezpieczeństwo – dodatkowa funkcja HotStop z blokadą temperatury przy 38°C skutecznie chroni przed oparzeniami.

1S i 3S – dwie rączki natrysku KLUDI FRESHLINE

Prosta, lecz niebanalna w swej formie rączka natrysku jest niezwykle poręczna. Smukły design wprowadza poczucie harmonii i delikatności. Wykonano ją z wysokiej jakości tworzywa, pokrytego chromem. Biała tarcza jest odporna na osadzanie kamienia wapiennego, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości.

W ofercie dostępne są: rączka 1S – z deszczowym strumieniem i rączka 3S – z trzema wariantami strumienia: deszczowym, miękkim i masującym. Przełączanie między nimi umożliwia intuicyjny uchwyt. Dodatkowo model 3S wyposażono w rozwiązanie zapobiegające zatrzymywaniu się wody w rączce natrysku.

Najważniejsza nagroda na polskim rynku wyposażenia łazienek dla Kludi

System podwójnego prysznica Kludi Freshline Dual Shower System został wybrany najlepszym systemem natryskowym roku 2016. XV edycja konkursu „Łazienka – Wybór Roku” tradycyjnie już wyłoniła najlepsze produkty łazienkowe dostępne na polskim rynku. Jury, w skład którego weszli dystrybutorzy, projektanci, eksperci od designu oraz mediów, przyznało nagrody najlepszym markom w różnych kategoriach. Przy ocenie brano pod uwagę walory wzornicze i użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

Zobacz więcej:


Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole (Poland)

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH