Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Moduł wykonany ze szkła i szczotkowanego aluminium zawiera w sobie pełną technologię, która w pełni funkcjonuje z miskami ceramicznymi. Dostępny jest w dwóch wysokościach: 101 cm oraz dopasowanej do modułu Geberit Monolith do umywalek - 114 cm. Występuje w trzech wersjach - do misek WC stojących, wiszących oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean.

Moduł wykonany ze szkła i szczotkowanego aluminium zawiera w sobie pełną technologię, która w pełni funkcjonuje z miskami ceramicznymi.  Dostępny jest w dwóch wysokościach: 101 cm oraz dopasowanej do modułu Geberit Monolith do umywalek - 114 cm. Występuje w trzech wersjach - do misek WC stojących, wiszących oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean.
  • Autor: Justyna Majkowska
  • 27 marz 2014 11:23 (aktualizacja: 28 marz 2014 07:54)

Stelaże podtynkowe - więcej miejsca w łazience

Niewidoczne, zajmują niewiele miejsca, pozwalają ukryć instalację, idealne nawet do niewielkiej łazienki.

Stelaż podtynkowy nadaje się do montowania zarówno w nowych jak i modernizowanych wnętrzach. Dzięki niemu ukryjemy elementy instalacyjne, tym samym eksponując ceramikę oraz estetyczne dodatki. To idealna propozycja do stworzenia efektownego wystroju, dająca większą swobodę aranżacyjną. Nad stelażem można zaprojektować półki lub szafkę, co daje dodatkową przestrzeń do przechowywania. Podwieszana miska WC sprawia, że łazienka jest bardziej elegancka i jednocześnie praktyczna.

Prezentujemy przegląd stelaży do podwieszanych misek WC, dostępnych na naszym rynku. Możesz sam skompletować zestaw wraz z miską i przyciskiem lub w promocyjnej cenie kupić gotowy, polecany przez konkretnego producenta.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA