• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 sie 2009 14:03

Szach... i mat!

Może tym razem warto zdecydować się na nieco inną baterię? Bez wielkiego lśnienia, ale o równie wielkiej sile rażenia? To pewne – zamierzony brak połysku może stać się największym atutem łazienki.

PAN - proj. Ludovica i Roberto Palomba, czarna, jednouchwytowa bateria umywalkowa podwyższona; perlator, korek, wężyki elastyczne; wykończenie standardowe - chrom, opcjonalnie: kolor czarny lub biały. Cena: ok. 1.940 zł, Zucchetti.

Zucchetti bateria umywalkowa
fot. Zucchetti

Circlo - proj. Mette Ditmer, dozownik do mydła w minimalistycznym zestawieniu kolorów: czerni i bieli; w kolekcji także inne elementy; ceramika i stal chromowana; 15x6 cm. Cena: ok. 89 zł, Mette Ditmer/CzerwonaMaszyna.pl.

Mette Ditmer/CzerwonaMaszyna.pl dozownik do mydła
fot. Mette Ditmer/CzerwonaMaszyna.pl

VK - czarny zegar stojący, na łazienkową półkę; metal i syntetyk; 12x12 cm. Cena: ok. 165 zł, NeXtime.

NeXtime zegar stojący
fot. NeXtime

Lifetime - regał na rolkach, bardzo praktyczny w łazience, bo z pojemną szufladą i siedziskiem; 59,6x52x39 cm. Cena: ok. 3.197 zł, Villeroy & Boch.

Villeroy & Boch regał
fot. Villeroy & Boch

Palomba - proj. Ludovica i Roberto Palomba, umywalka 160x50 cm z blatem ceramicznym, z otworem na baterię pośrodku; ceramika w ponadczasowej formie i o niepowtarzalnym charakterze. Cena: ok. 3.355 zł, Laufen/Roca.

Laufen/Roca umywalka
fot. Laufen/Roca

Moderno Wengé - panel prysznicowy z licem pokrytym ozdobną płytą z wengé i korpusem ze stali; zapewnia prysznic i masaż wodny - górna głowica i dwa skupiska po 24 punkty natryskowe, masują kark, plecy i uda, zaś osobna, zdejmowana słuchawka pozwala kierować strumień wody w dowolne miejsce. Cena: 1.999 zł, Deante.

Deante panel prysznicowy
fot. Deante

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH