Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Grohe
13 kwi 2018 14:19

Toaleta myjąca – odkryj nowy poziom higieny

Poznajcie rozwiązanie, które zachwyci Was oferowanym poziomem komfortu i czystości – toaletę myjącą GROHE Sensia Arena!

XXI przyniósł ludziom zmiany w sposobie myślenia, które podyktowane zostały wciąż rozwijającą się technologią. Nadejście ery smartfonów i rozwój Internetu całkowicie przeorientowało sposób, w jaki ludzie komunikują się ze sobą, robią zakupy, oglądają filmy czy słuchają muzyki. Coraz to nowe dziedziny ulegają postępującej cyfrowej rewolucji, która wkracza nawet w rejony, które zwykliśmy postrzegać jako niezmienne i niemające już niczego nowego do zaoferowania – takie jak higiena intymna. Zapomnijcie o wszystkim co wiecie na ten temat i poznajcie rozwiązanie, które zachwyci Was oferowanym poziomem komfortu i czystości – toaletę myjącą GROHE Sensia Arena!

Tradycyjne korzenie innowacji

Najprościej rzecz ujmując, toaleta myjąca to urządzenie, które łączy w sobie role tradycyjnej WC i bidetu, pozwalając w wygodny sposób oczyścić się wodą. Idea jej stworzenia pojawiła się w Japonii, w której istnieje długa tradycja rytuałów higienicznych. Pierwsze, prymitywne jeszcze modele powstały tam już w latach 70. XX wieku. Początkowo nie oferowały nic ponad podstawowe funkcje mycia, jednak z biegiem lat zaczęły coraz szybciej ewoluować, dając swoim użytkownikom więcej możliwości, łącznie z takimi udogodnieniami jak podgrzewana deska, nocne podświetlenie, czy moduł dźwiękowy, który pozwala zagłuszyć wszystkie niedyskretne dźwięki. Mimo wysokiego komfortu użycia i technologicznego zaawansowania toalety myjące nie zyskały jednak dużej popularności na zachodzie – to jednak szybko się zmienia!

Na rynku europejskim dostępnych jest już kilkanaście rozwiązań oferowanych przez wiodących producentów ceramiki i armatury sanitarnej. Można je zasadniczo podzielić na dwa typy – toalety oraz deski myjące. Czym się od siebie różnią?

Deskę myjącą montuje się na już zainstalowanej ceramice, podczas gdy toaleta myjąca jest rozwiązaniem całościowym, zawierającym zarówno deskę, jak i ceramikę. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi więcej możliwości, zachwycając przy tym spójnym, harmonijnym wykończeniem.
Mając świadomość tej różnicy i czerpiąc z doświadczeń Japończyków, za adaptację toalety myjącej wzięła się niemiecka firma GROHE. Wykorzystała swoje zaplecze technologiczne i ponad 80 lat praktyki w produkcji rozwiązań sanitarnych, żeby stworzyć toaletę myjącą GROHE Sensia Arena. Naszedł czas, by przekonać ludzi, że użycie papieru to przeżytek, który nigdy nie zapewni takiego poziomu czystości, jak strumień wody. Nadciąga higieniczna rewolucja!

W kręgu innowacyjnych technologii. W służbie osobistemu komfortowi

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Elaa, 2018-04-19 11:20:53

    Widziałam toaletę myjącą u swojej przyjaciółki w domu, jak dobrze pamiętam to z Uspa miała. Na pewno rozwiązanie wygodne i funkcjonalne. Miejsca nie zajmuje, podobno w połogu niezastąpiony sprzęt.

POLECAMY W SERWISACH