• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 gru 2008 14:39

Umywalki podłogowe

Każda jest wyjątkowa. Po pierwsze – ze względu na rzadki sposób montażu: bezpośrednio na podłodze. Po drugie – wszystkie są sygnowane przez gwiazdy współczesnego designu. Umywalki podłogowe to przedmioty niemal o kolekcjonerskiej wartości.

dOt – asymetryczna linia, na szerszej krawędzi jest wymodelowana kropka – znak charakterystyczny; sygnowana przez Alessi. Cena: ok. 5.124 zł.

Laufen (Roca) umywalka
fot. Laufen (Roca)

Twin – dostępna w wersjach przyściennej i wolno stojącej, a także w białym kolorze; zaprojektowana przez Ludovicę i Roberta Palomba. Cena: ok. 4.888 zł.

Ceramica Flaminia (Fumino) umywalka
fot. Ceramica Flaminia (Fumino)

Panta Rei – wykonana z onyksu, jubilerskiego kamienia; designerska kolekcja autorstwa Carla Colombo (na zamówienie). Cena: ok. 88.000 euro.

Mirad umywalka
fot. Mirad

Le Acque – wydrążona z kamienia sprowadzanego z rezerwatu Indian Supai w Arizonie; projekt Claudio Silvestrina, tworzącego m.in. dla Giorgio Armaniego (na zamówienie). Wycena indywidualna.

Miramar Gallery umywalka
fot. Miramar Gallery

Starck X – kojarzy się z wiadrem ustawionym na stole; otwór do montażu baterii na rancie lub postumencie; projekt: Philippe Starck. Cena: ok. 4.300 zł.

Duravit umywalka
fot. Duravit

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • toptrendymeble-pl, 2012-11-02 11:03:57

    te czarne genialne !

POLECAMY W SERWISACH