Seria Vero Air. Fot. Duravit

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Seria Vero Air. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 sie 2017 15:21

Wyposażenie łazienki - nowa seria inspirowana geometrią

Nowa kolekcja utrzymuje prostokątny charakter, a w jej skład wchodzą umywalki, miski toaletowe z technologią Rimless, nowa seria wanien oraz szafki dostępne także w technologii c-bonded.

Umywalki Vero Air robią wrażenie cienkimi rantami oraz niezwykłą harmonią linii. Delikatne kształty wprowadzają do łazienki lekkość i harmonię. Opcjonalnie można wybrać technologię c-bonded, w której ceramika łączy się z szafką w sposób idealny i niezauważalny tworząc jedną całość. Obecnie ta innowacyjna metoda jest oferowana wyłącznie przez firmę Duravit.

Wanny Vero Air są idealnie prostokątne, występują zarówno w wersji wolno stojącej, przyściennej oraz narożnej. Cienki rant ma jedynie 55 mm, co daje nam więcej przestrzeni wewnątrz wanny. Dostępne są w 4 rozmiarach, jako wolno stojąca lub wersja do zabudowy. Dodatkową funkcją jest nowy, dyskretnie zintegrowany system hydromasażu air whirl z przyciskami piezoelektrycznymi. Ten specjalny przycisk nie zawiera ruchomych części mechanicznych i w efekcie jest bardzo prosty w obsłudze.

Toalety w kolekcji pozostają wierne klasycznej, prostokątnej formie. Deska toaletowa i przykrywa mogą być łatwo zdjęte w celu mycia po naciśnięciu bocznego przycisku. Dzięki zastosowaniu otwartego rantu spłukującego, możliwy jest dynamiczny przepływ wody, nawet przy użyciu jej niewielkiej ilości. Dla większego komfortu i higieny miski toaletowe pokryte zostały specjalną glazurą HygieneGlaze 2.0 , która za pomocą jonów cynku i cyny niszczy wszelkie zarazki i bakterie. Do misek toaletowych Vero Air można opcjonalnie wybrać deskę toaletową z funkcją mycia SensoWash Slim. 

Projekty wnętrz nowoczesnych łazienek znajdziesz TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH