Bateria Axor Starck Organic (producent Hansgrohe) to model inspirowany naturą. Fot. Hansgrohe.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Bateria Axor Starck Organic (producent Hansgrohe) to model inspirowany naturą. Fot. Hansgrohe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 lis 2014 10:24

Wysokie baterie do łazienki – najciekawsze modele umywalkowe

Wśród baterii umywalkowych znajdziemy modele w różnych wysokościach. Te najwyższe, nawet 40-centymetrowe, polecane są do montażu na blacie, przy umywalkach w formie mis.

Wysokie baterie umywalkowe cieszą się coraz większą popularnością. A to dlatego, że większa forma świetnie eksponuje ich oryginalny kształt i często designerską formę. Ale także ze względów praktycznych: wysoką baterie łatwiej dopasować do umywalek nablatowych, które często mają formę głębokich mis. Modnie jest też zamontować na blacie zarówno baterię jak i misę umywalkową. 

Wysokie baterie to również wygoda codziennych czynności. Wysoki korpus i znaczna odległość od wylewki umożliwi nawet umycie włosów pod kranem, a tym bardziej opłukanie maszynki do golenia, czy napełnienie wodą naczynia oraz wygodne umycie twarzy.

Model wysokie czyli baterie o wysokości 20, 30 a nawet 40 cm znajdziemy w ofercie większości producentów armatury łazienkowej. Co ciekawe ten sam model oferowany jest często w kilku różnych wysokościach. Kilkucentymetrowe różnice w wymiarach pozwolą idealnie dopasować wysokość baterii do naszej umywalki. Możemy zatem wybrać odpowiednią wysokość i nie rezygnować pozy tym z wymarzonej formy armatury.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • tina, 2014-11-27 20:54:22

    Evol od Roca najpiękniej się prezentuje ze wszystkich tutaj przedstawionych. Co nie znaczy, że pozostałe są złe, wręcz przeciwnie. :)

POLECAMY W SERWISACH