Biel w połączeniu z błękitem to kolory aranżacji nowoczesnej łazienki z fototapetą. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Biel w połączeniu z błękitem to kolory aranżacji nowoczesnej łazienki z fototapetą. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 lut 2015 10:39

Biała łazienka - tak ożywisz ją kolorem

Kolorowe baterie, listwy ceramiczne, zdjęcie na fototapecie albo po prostu dodatki. Pomysłów na wprowadzenie koloru do łazienki jest wiele. Wszystkie służą ożywieniu wnętrza i świetnie je dekorują.

Białe płytki na ścianie i podłodze, białe meble, a do tego białe wyposażenie. Taka łazienka będzie z pewnością elegancka, nowoczesna i modna przez lata. Jednym słowem ponadczasowa. Ale czy na pewno będziemy czuli się w niej dobrze? Może warto pokusić się o jeden lub więcej kolorowych elementów, które po prostu wniosą trochę życia, a tym samym umilą nam codzienną toaletę i kąpiel, ożywią wnętrze i pozwolą wyrazić nasze gusta wnętrzarskie.

Niektóre kolorowe elementy aranżacji, np. akcesoria czy ręczniki można łatwo wymienić, jeżeli za jakiś czas polubimy inny kolor.

Oto kilka praktycznych porad, jak ożywić białą łazienkę kolorem:

• meble: kolorowa szafka podumywalkowa lub tylko jeden kolorowy front będzie oryginalnym akcentem, który wniesie do łazienki porcję energii,

• fototapeta: kolorowe zdjęcie ożywi wnętrze i będzie wyjątkową dekoracją, która podniesie temperaturę aranżacji,

• armatura i sanitariaty: kolorowe kurki baterii, deski sedesu i bidetu w odważnej czerwieni ożywią każdą aranżację i podkreślą jej oryginalny styl,

• farba ścienna lub ceramiczne listwy: kolorowa paski lub większe fragmenty ścian wykończone w kontrastowych kolorach rozweselą wnętrze.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH