Zobacz galerię [16 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
15 wrz 2015 14:27

Fototapeta w łazience: galeria zdjęć z polskich łazienek

Podwodna rafa koralowa? A może drapacze chmur, egzotyczne kwiaty, karnawał w Wenecji... Fototapety są bardzo modne w łazienkach.

Fototapeta to nie tylko dekoracja łazienki. Podobnie jak płytki ceramiczne chroni ściany przed wodą i zabrudzeniami. Najbardziej trwałe są fototapety naniesione na szkło. Nadają się nawet na ściany w kabinie prysznicowej.

Fototapetę pasującą do łazienki można wybrać spośród tysięcy propozycji w internetowych bankach fotografii. Inna opcja to wykonanie fototapety na bazie własnoręcznie wykonanego zdjęcie, np. podczas wakacji.

Fototapetę można zamówić na różnych podłożach. Najprostsza wersja do montażu to fototapeta samoprzylepna. Można też zamówić fototapetę lateksową, winylową na flizelinie, winylową na flizelinie strukturalną czy na szkle. Najdroższa fototapeta to naniesiona na szkło. Jej montaż jest trudniejszy, zwłaszcza jeśli ma być podświetlana, ale poradzi z tym sobie każdy majsterkowicz. Można też zamówić usługę przyklejenia szklanej fototapety czy wykonania w niej otworów (np. na gniazdko elektryczne lub kran) przez szklarza.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH