Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fototapeta z motywem Dębowa droga optycznie powiększająca przestrzeń. Brązy i beże spowodują, że poczujemy się jak w prawdziwym SPA. 151 zł, Demur.pl

Fototapeta z motywem Dębowa droga optycznie powiększająca przestrzeń. Brązy i beże spowodują, że poczujemy się jak w prawdziwym SPA. 151 zł, Demur.pl
  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 sie 2014 11:53 (aktualizacja: 17 sie 2014 22:26)

Fototapeta w łazience: zdjęcia z wakacji idealne na dekorację ściany

Dalekie podróże, egzotyczne kraje czy wolne chwile spędzane na plaży pod gołym niebem – teraz wspomnienia z wakacji można śmiało zatrzymać na fototapecie w łazience. Taka dekoracja ściany wprawi Cię w dobry humor każdego dnia.

Fototapeta to rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącą popularnością. W salonie, sypialni, a nawet kuchni robi niesamowitą furorę. Coraz częściej sięgamy po nią, by udekorować także łazienkę. To dość trafiony sposób na podkreślenie niepowtarzalności naszego wnętrza kąpielowego, zwłaszcza iż obecne na rynku fototapety doskonale nadają się do tego typu pomieszczeń.

Są zarówno wodoodporne, jak i niepodatne na działanie wilgoci czy wysokich temperatur. Dodatkowo łatwo je utrzymać w czystości, a nawet można przemywać. Aby jednak dać stuprocentową gwarancję, iż nasza fototapeta w żadne sposób nie ulegnie zniszczeniu, nawet gdy udekorujemy nią ścianę prysznica, producenci dodatkowo oferują opcje pokrycia jej laminatem – w połysku bądź macie.

To jednak nie jedyne zalety fototapet. Drukowane na wymiar dają właściwie nieograniczone możliwości wystroju wnętrza. Możemy bowiem indywidualnie dopasować nie tylko ich wielkość, ale przede wszystkim tematykę. My wybraliśmy dla Was te fototapety, które kojarzą się z wakacjami. Nadmorskie plaże, słoneczne niebo i dalekie podróże. Stare, romantyczne uliczki, jak i wielkomiejskie panoramy. Wszystkie – w pięknych, intensywnych kolorach idealnych do łazienki. Błękity i granaty we wszystkich kolorach wody, zielenie – dla miłośników natury oraz klasyczne brązy i beże – dla podkreślenia przestrzeni relaksu zaaranżowanej w kolorach ziemi.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA