• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 lut 2013 09:28

Gwiazdy ekranu

Jak urządzić łazienkę w hollywoodzkim stylu? Zaproś do domu gwiazdy – na fotosach, naklejkach albo na... zegarze i zadbaj o to, aby czuły się dobrze.

Arabeska czyli ornament Czarna obudowę wanny oraz umywalki z serii Arabesque produkcji THG Paris zdobi wytworny ornament, którego urok eksponuje barwne podświetlenie. Ceny: ok. 23.538 i 19.222 euro/wanna z oświetleniem i bez, ok. 2.942 i 2.509 euro/umywalka z oświetleniem i bez, www.thg.fr.

wystrój wnętrz
fot. www.thg.fr

Zabawne, czarujące i wyrafinowane kształty wyróżniają armaturę Poemes z katalogu THG Paris (proj. Chantal Thomass). Tasiemka z kokardka nawiązuje do paska, podkreślającego smukła, kobieca talie; z elementami porcelany Bernaudaud. Cena: od ok. 3.476 euro/bateria umywalkowa 3-otworowa, www.thg.fr.

wnętrza
fot. www.thg.fr

Kochasz gwiazdy? Zaproś je domu. Artofwall proponuje naklejki z podobizna znanych i lubianych postaci, m.in. Audrey Hepburn. Do przyklejania na ścianie lub meblach. Cena: ok. 115 zł, www.artofwall.com.pl.

wnętrza
fot. www.artofwall.com.pl

Kuszący zapach piwonii ma mleczko do ciała z kolekcji Sephora Kąpiel. Jego kremowa, nietłusta formuła błyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze jedynie delikatny aromat. Cena: ok. 29 zł/190 ml, www.sephora.pl.

wnętrza
fot. www.sephora.pl

Smukła, z pięknie wykończonym rantem; taca Antonia będzie prezentować się doskonale na toaletce. Można na niej zostawić nawet perłowy naszyjnik. Z mosiądzu pokrytego cyna; 26x16,5 cm. Cena: ok. 50 zł, www.tendom.pl.

aranżacje wnętrz
fot. www.tendom.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH