Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Czasem wystarczy dosłownie kilka drewnianym elementów, żeby wnętrze nabrało zupełnie innego, inspirowanego naturą wyrazu, np. półka pod umywalką czy poręczne słupki na przechowywanie w kolorze ciepłego drewna. Fot. Cersanit.

Czasem wystarczy dosłownie kilka drewnianym elementów, żeby wnętrze nabrało zupełnie innego, inspirowanego naturą wyrazu, np. półka pod umywalką czy poręczne słupki na przechowywanie w kolorze ciepłego drewna. Fot. Cersanit.
  • Autor: Joanna Buharewicz
  • 13 maj 2015 14:46 (aktualizacja: 14 maj 2015 10:33)

Jasna łazienka ocieplona drewnem. Zobacz piękne aranżacje

Jasna kolorystka i drewno to ciągle modne połączenie. Zobaczcie, jak stworzyć przytulną, inspirowaną przyrodą, ale wciąż nowoczesną aranżację łazienki.

Naturalne materiały i wykończenia to jeden z najnowszych trendów wyposażenia łazienek, który w polskich domach i mieszkaniach jest wciąż popularny. Na rynku można znaleźć szeroki wybór płytek ceramicznych imitujących rysunek słojów. Dzięki tego typu glazurze nie musimy inwestować w kosztowne drewno przeznaczone do wilgotnych pomieszczeń, chociaż oczywiście naturalny, odpowiednio zabezpieczony surowiec będzie się prezentować w łazience niezwykle efektownie.

Fakturowane płytki można położyć zarówno na podłodze, jak i jednej ze ścian, co nada nowoczesny charakter wnętrzu. Kolejnym prostym sposobem na wprowadzenie natury do łazienki jest wykorzystanie mebli w drewnianej okleinie. Będę się one świetnie komponowały z modną bielą i pastelami czy betonową strukturą ścian lub płytkami imitującymi kamień.

W pomieszczeniu urządzonym w naturalnym, spokojnym stylu nie można zapominać o dopełniających całość dodatkach. Mogą to być zarówno kamienne mydelniczki i dozowniki, naturalne gąbki, jak i wiklinowe organizery, lustra czy lampy w drewnianych oprawach. Świetnie będą nawiązywać do zastosowanych odcieni drewna na ścianie, podłodze czy meblach i sprawią, że łazienka będzie niezwykle przytulna.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA