• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
18 wrz 2009 09:53

Kąpiel blisko nieba

Łazienka na poddaszu, zaaranżowana pod sufitowymi skosami, to wnętrze wymagające szczególnej uwagi i wyjątkowo starannego wyboru wyposażenia. Na szczęście projektanci zadbali o to, by wybór ten nie był żadnym problemem.

Shuttersy - drewniane, regulowane okiennice wewnętrzne; obracane lamele pozwalają naświetlić pomieszczenie, chroniąc zarazem domowników przed wzrokiem sąsiadów; w ofercie także shuttersy o specjalnym kształcie (okna łukowe, skośne, okrągłe, półkola itp.). Cena: od ok. 1.830 zł/m2, od ok. 2.660 zł/m2 – shuttersy o specjalnym kształcie, Jasno Shutters.

Jasno Shutters
fot. Jasno Shutters

Okno obrotowe - wykonane w technologii rdzenia drewnianego, pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym, do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności; również w wersji elektrycznej INTEGRA, z szybą bezpieczną, z wbudowanym sterownikiem, silnikiem, czujnikiem deszczu oraz pilotem. Cena: od ok. 1.158 zł (wersja manualna), od ok. 2.810 zł (wersja elektryczna), VELUX.

VELUX okno obrotowe
fot. VELUX

Yucca - grzejnik asymetryczny, jednowarstwowy, zamontowany jako ścianka działowa; oferowany w pełnej palecie barw Zehnder i z wykończeniem chrom (standardowo: biały RAL 9016); wymiary: szer. 37,8-57,8 cm, wys. 87,2-173,6 cm. Cena: od ok. 2.378 zł (w zależn. od rozmiaru i koloru), od ok. 695 zł – dopłata za montaż w postaci ścianki działowej (w zależn. od koloru), Zehnder.

Zehnder grzejnik
fot. Zehnder

PTDE-136 Dose - ekologiczna i nieduża, jedyna na rynku pralka, z automatycznym systemem dozowania detergentu e-Dose, sama dobiera niezbędną ilość środków piorących w płynie w zależn. od stopnia twardości wody, ilości pranej bielizny i stopnia jej zabrudzenia; jednorazowe napełnienie zbiornika o poj. 4,5 l wystarcza na 100 cykli prania – oszczędność do 50 % środków piorących i do 12 l wody. Cena: ok. 2.999 zł, Mastercook.

Mastercook pralka
fot. Mastercook

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH