Na fototapecie utrwalony został nadmorski pejzaż Toskanii. Dzięki temu w małej łazience zapanował klimat jak w śródziemnomorskim kurorcie. Projekt: Lucyna Kołodziejska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Na fototapecie utrwalony został nadmorski pejzaż Toskanii. Dzięki temu w małej łazience zapanował klimat jak w śródziemnomorskim kurorcie. Projekt: Lucyna Kołodziejska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 paź 2014 11:22

Łazienka z fototapetą. Piękne widoki z polskich domów

Dzięki fototapetom możemy podczas kąpieli w naszej domowej łazience przenieść się na wybrzeże Toskanii, egotyczną plaże, albo w morskie głębiny. Wystarczy wybrać odpowiednie zdjęcie.

Popularny druk cyfrowy, banki zdjęć oraz szeroka oferta sklepów, które wykonują fototapety w formacie na zamówienie sprawiły, że fototapety wróciły do łask i cieszą się obecnie dużą popularnością. Teraz to prawdziwy hit i modnie jest mieć je także w łazience. 

Jaki motyw wybrać? Popularne są fotografie z motywem natury: las, plaża, morskie głębiny...

Inny popularny trend to miejskie krajobrazy: światła miasta, architektura metropolii, słynne budowle.

Taką fotografię można wybrać z oferty firm specjalizujących się w fototapetach, sklepów internetowych. Wybór jest ogromny. A dzięki technologii cyfrowej fototapetę można wykonać nawet ze zdjęcia wykonanego np. podczas wakacji. 

Wybrane zdjęcie może być naniesione np. na folię samoprzylepna, materiały winylowe, lateksowe i laminowane, pleksi oraz coraz częściej wybierane szkło. Ważne aby materiał sprawdzała się w warunkach podwyższonej wilgotności jakie panują w łazience.

Do łazienki lub innego polecany jest wydruk zabezpieczony laminatem. Jedna jeżeli zamierzamy umieścić tapetę we wnęce prysznicowej lub nad wanną, czyli  w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie wody lepiej sprawdzą się wydruki zabezpieczone szkłem. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • basia, 2015-04-15 16:39:37

    Czy ktos wie gdzie znajde ten motyw fototapety?

POLECAMY W SERWISACH