• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
03 sty 2014 13:20

Łazienkowe akcesoria - detale, które dodadzą charakteru

Perfekcjonizm, harmonia, koncepcyjna spójność – to idee, które musi łączyć w sobie projekt nowoczesnej łazienki, dlatego w ofertach armatury zaczynają pojawiać się wzbogacające asortyment serie akcesoriów.

W sklepach jest już dostępna seria akcesoriów Kludi Ambienta. Designerska armatura o organicznym kształcie wzbogacona została zestawem akcesoriów do łazienki i toalety o subtelnych liniach. Wykonane z chromowanej stali wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy, czy uchwyt do wanny uzupełnią wizerunek łazienki, a wzbogacone elementami ceramicznymi szczotka do WC, uchwyt ze szklanką, dozownik do mydła, czy mydelniczka – dodadzą jej stylu.

Wieszak na ręcznik.

Fot. Kludi.
Fot. Kludi.

 

Bateria umywalkowa do montażu ściennego i mydelniczka.

Fot. Kludi.
Fot. Kludi.

Kolejna nowość to seria Esprit - kompleksowa propozycja wyposażenia łazienki, gdzie obok szerokiego wyboru baterii łazienkowych znalazły się nie tylko akcesoria, ale również meble łazienkowe, ceramika, kabiny natryskowe i lustra, dając tym samym możliwość tworzenia nieskończonej liczby kombinacji. Akcesoria, wśród których znajdziemy nie tylko dozowniki do mydła czy wieszaki, ale również półki, świeczniki, czy lustra, są wzbogacone o elementy z gaszonego szkła – co dodaje im wizualnej lekkości. Charakterystycznym elementem kolekcji jest typowy dla stylistyki soft purism brak ostrych krawędzi i narożników. Ten motyw przewija się we wszystkich elementach kolekcji od baterii aż po świeczniki. 

Uchwyty ze szklankami.

Fot. Esprit MB NewYork.
Fot. Esprit MB NewYork.

 

Świeczniki.

Fot. Esprit MB NewYork.
Fot. Esprit MB NewYork.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH