Lustro umieszczone na całej ścianie wydłuży pomieszczenie i je rozjaśni. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Lustro umieszczone na całej ścianie wydłuży pomieszczenie i je rozjaśni. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
19 sie 2017 07:49

Lustro w łazience - 10 projektów z polskich domów

Lustro to nieodłączny element łazienki. Pełni nie tylko rolę praktyczną, ale i estetyczną.

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę bez lustra. Jest ono absolutnie podstawowym elementem wyposażenia, podobnie, jak toaleta czy umywalka. Oprócz czysto funkcjonalnych zadań, lustro może pełnić również rolę ozdoby w pomieszczeniu.

W nowoczesnej łazience sprawdzą się doskonale pełne tafle szkła umieszczone na ścianie, które będą zacierać granice w pomieszczeniu i sprawiać, że będzie ono wyglądało na większe niż jest w rzeczywistości. W klasycznym wnętrzu lepiej prezentować się będzie lustro z ramą. Ważne, aby była ona stylistycznie oraz kolorystycznie dopasowana do pomieszczenia. Warto wybrać ramę na zamówienie, z tego samego materiału z jakiego wykonane zostały meble łazienkowe. 

W galerii zdjęć prezentujemy 10 pomysłów na lustro w łazience. Więcej inspiracji łazienkowych znajdziesz z kolei pod tym linkiem. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • PatrycjaZakrzewska32, 2017-10-06 09:01:43

    zawsze zastanawiałam się czy duże lustro w łazience jest aż tak ważne, potem przy remoncie wybierałam lustro, na wodtech.pl nie wyglądało na tak duże jakie dostaliśmy, a na wymiary nie zwróciłam uwagi. Oczywiście nie przyznałam się mężowi że sie pomyliłam i nie chce takiego dużego lustra. Po montażu nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć inne! Artykuł pomocny!

POLECAMY W SERWISACH