Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łazienka o pow. 5,5 m kw wydaje się przestronna dzięki zastosowaniu jasnych, beżowych okładzin. Szczypta czerwieni w postaci dodatków ożywia wnętrze. Projekt: właściciele. Fot. Bartosz Jarosz.

Łazienka o pow. 5,5 m kw wydaje się przestronna dzięki zastosowaniu jasnych, beżowych okładzin. Szczypta czerwieni w postaci dodatków ożywia wnętrze. Projekt: właściciele. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 marz 2015 12:02 (aktualizacja: 27 marz 2015 09:49)

Modna łazienka: tak ją urządzisz na 5 metrach

Około czterech, pięciu metrów kwadratowych - taką powierzchnię mają zwykle łazienki w naszych domach i mieszkaniach. Zobaczcie jak urządzić je modnie i funkcjonalnie.

Niewielki metraż łazienki to kłopot wielu urządzających. Ale powierzchnia 4-5 metrów kwadratowych wcale nie musi ograniczać. Wręcz przeciwnie - jest wiele sprawdzonych pomysłów i rozwiązań na urządzenie takiej łazienki wygodnie i zgodnie z aktualnymi trendami.

Taka powierzchnia pozwala już na ustawienie w łazience wanny oraz pozostałych elementów podstawowego wyposażenia. Jeżeli zrezygnujemy z wanny z powodzeniem zmieści się spory prysznic, a nawet pralka!

W dobrze zaprojektowanej zabudowie znajdzie się też sporo miejsca na łazienkowe akcesoria. Aby nadać modny wygląd aranżacji warto sięgnąć po fototapety - ciekawy motyw na wybranym fragmencie ścian zapewni wnętrzu oryginalny wygląd. Uniwersalną bazę dla aranżacji zapewni biel. Warto ocieplić ją drewnem lub drewnopodobnymi płytkami.

Sprawdzonych pomysłów i dobrych podpowiedzi mogą dostarczyć gotowe realizacje łazienek urządzonych według projektu architektów. Wszystkie prezentowane w galerii wnętrza to łazienki o powierzchni od 3 do 5 metrów kwadratowych. Mimo niewielkiego metrażu są wygodne i komfortowe, a każda urządzona jest w innym stylu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA