Mural Poseidon marki Ceramica Latina to przepiękne dekoracje ścienne przywołujące niepowtarzalną urodę raf koralowych. Fot. Ceramica Latino.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Mural Poseidon marki Ceramica Latina to przepiękne dekoracje ścienne przywołujące niepowtarzalną urodę raf koralowych. Fot. Ceramica Latino.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
21 lip 2014 15:07

Morskie inspiracje. Pomysł na dekorację łazienki

Bezchmurne niebo, bezkresne morze, niebieska łódka na brzegu i wieża zbudowana z otoczaków... Każdy może mieć taką łazienkę, jaką sobie tylko wymarzy!

W łazience, której wystrój został zainspirowany bezkresem mórz i głębią oceanów, nie może zabraknąć kolorów nieodłącznie kojarzących się z czystością wód oraz ciepłem piasku. Beże i błękity stanowią bowiem podstawę morskich aranżacji, a ich zgrabne połączenie pozwala uzyskać naprawdę niesamowite efekty wizualne.

Płytki ceramiczne w kolorach morza

Dlatego najprostszym sposobem na stworzenie wnętrza w morskim klimacie jest wybranie płytek w tych barwach. Jasne błękity, ciemniejsze granaty czy piaskowe beże świetnie sprawdzą się w tej roli. Do tego śmiało można dobrać dekory z motywem muszelek, otoczaków czy koralowców. Producenci płytek ceramicznych zadbali, by było w czym wybierać.

Morskie dekoracje

Nie zawsze jednak łazienka w morskim stylu musi wpisywać się w ten kolorystyczny reżim. Czasem o jej „morskim” charakterze przesądza jeden detal. Może nim być oryginalna fototapeta z rafą koralową, ławicą ryb czy romantyczną burzą. W tego typu łazience nie może tez zabraknąć morskich dekoracji. Przywiezione z wakacji muszelki, zebrane na plaży kamyczki czy inne przywołujące nadmorski klimat bibeloty pozwolą stworzyć w Twojej łazience prawdziwie wodny świat.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH