• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 sie 2009 09:53

Nie tylko dla Narcyza

Tym razem nie będziemy naiwnie pytać lustra o to, kto jest najpiękniejszy w świecie, bo odpowiedź jest nam przecież doskonale znana. Potraktujemy je za to po królewsku, eksponując na najbardziej honorowym miejscu w domu.

Koko - lustro w ornamentowej ramie w barokowym stylu; rama z barwionego na czarno szkła, wycinanego w ażurowe wzory; do wnętrza w stylu glamour; wys. 91 cm, szer. 74 cm. Cena: ok. 399 zł, Meble VOX.

Meble VOX lustro
fot. Meble VOX

I love me - proj. Ich&Kar, lustro samoprzylepne, ażurowe, z pleksi; 500x500 cm. Cena: ok. 299 zł, Domestic/Fafarafa.

Domestic/Fafarafa lustro
fot. Domestic/Fafarafa

Haga - lustro w ramie wykonanej ręcznie z drewna dębowego; minimalizm konstrukcji i surowość faktury; kolor: flemmish; wys. 150 cm, szer. 100 cm. Cena: ok. 976 zł, AlmiDecor.

AlmiDecor lustro
fot. AlmiDecor

Lustro w oryginalnej, szerokiej ramie z drewnianych patyczków, dla wielbicieli stylu eko. Cena: ok. 1.250 zł, Interia Making Spaces.

Interia Making Spaces lustro
fot. Interia Making Spaces

Spline - proj. Matali Cresset, ażurowe, samoprzylepne lustro z pleksi; wys. 100 cm, szer. 50 cm, grub. 3 mm. Cena: ok. 489 zł, Domestic/Fafarafa.

Domestic/Fafarafa lustro
fot. Domestic/Fafarafa

Bianka - lustro w prostokątnej, drewnianej ramie o prążkowanej fakturze, w kolorze starzonego srebra; z tzw. fazowaną taflą, czyli charakterystycznym załamaniem szkła tworzącym naturalne obramowanie; wys. 79 cm, szer. 68 cm. Cena: ok. 199 zł, Meble VOX.

Meble VOX lustro
fot. Meble VOX

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH