Grzejnik Aurora z lustrem. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Grzejnik Aurora z lustrem. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lut 2018 14:05

Nowoczesna łazienka: zobacz lustro z grzejnikiem

Kiedy myślimy o grzejniku, od razu myślimy o cieple. Gdzieś dalej w naszej głowie jest to, jak będzie wyglądał. Jak się okazuje możemy zaprojektować grzejnik w postaci lustra.

Kiedy mamy małą przestrzeń, najlepiej ją optycznie powiększyć! Idealnie sprawdzi się tu lustro, które służy do dekoracji pomieszczeń już od wieków. Bogato zdobione, grube barokowe ramy wieszano zarówno w jadalniach, jak i buduarach. Dziś, w dobie kryzysu mieszkaniowego i niewielkich metraży, eksperci zachęcają do wykorzystania luster także w małych wnętrzach przeciętnego Kowalskiego.

Nadal chodzi o „igranie” z ludzkim okiem - mniej o dzieła sztuki, a bardziej o grę w złudzenia. Powierzchnia lustra, a raczej efekt, jaki tworzy, wpływa na naszą percepcję. Lokalizacja lustra względem okna nie jest tak istotna, jak jego poprawne użycie we wnętrzu. Lustro powinno podkreślać atuty wnętrza i korygować jego proporcje. Ważne jest, aby przewidzieć efekt, jaki uzyskamy.

Ze szkła a grzeje

Jeśli mamy małe pomieszczenie i zależy nam na wartościowym wykorzystaniu każdego metra przestrzeni to warto szukać rozwiązań wielofunkcyjnych. Tak może być również z lustrem oraz z grzejnikiem. W ofercie Luxrad znajdziemy lustro, które grzeje! A dokładnie to grzejnik z lustrem. Niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Zobacz także: Jasne płytki do łazienki. To jest modne w 2018 roku

Zastosowanie lustra daje podwójny efekt: po pierwsze możemy się zawsze przejrzeć, po drugie – owa lustrzana powierzchnia czyni z niego atrakcyjny dodatek. Niagara to grzejnik w dwóch wersjach. Całościowo pokryta taflą lustra oraz jako element dekoracyjny będący uzupełnieniem profili grzewczych. Aurora natomiast występuję w wersji z lustrem pośrodku profili. Modele te pasują do wnętrz zarówno ponadczasowych, jak i nowoczesnych. Zdecydowanie będą służyć na lata.

Wielofunkcyjność rozwiązań zyskuje na popularności. Coraz częściej Klienci decydują się na wybór takich produktów, które mogą pełnić kilka funkcji. Z jednej strony jest to ekonomiczne rozwiązanie a z drugiej… zyskujemy na przestrzeni. Już nie musimy mieć lustra i grzejnika osobno. Teraz możemy mieć grzejnik z lustrem. Nasza powierzchnia również na tym zyska.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH