Fot. Etsy

Zobacz galerię [22 zdjęć]

Fot. Etsy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
23 maj 2014 11:04

Piękna łazienka. Ze sztuką w roli głównej

Nie tylko kolekcja płytek ceramicznych, czy wyjątkowa ceramika sanitarna może zdobić łazienkę. Niech artystyczny duch także zawita i w tej przestrzeni!

Prawdziwe dzieła sztuki cieszą oko i odczucia estetyczne, ale to także całkiem niezła inwestycja. Niestety kosztowna, dlatego nie zawsze zdecydujemy się na tego typu dekoracje w przestrzeni łazienki. Ale można pokusić się o wyposażenie czy akcesoria, które będą tworami artystów lub projektantów. Na ścianie możemy zawiesić wyjątkową grafikę lub obraz lokalnego plastyka. Zawsze będzie lepiej prezentował się od reprodukcji znanego artysty. Na pchlim targu często udaje się znaleźć stare, okazałe ramy od obrazu, w które można oprawić lustro i zawiesić je w bardzo nowoczesnym wnętrzu – efekt murowany!

Umywalka, baterie nie muszą być z najnowszych kolekcji najbardziej popularnych producentów, warto poszukać produktu oryginalnego. Powierzchnie ścienne czy podłogowe, to prawdziwe pole do popisu. Potraktuj je jak tło, do stworzenia prawdziwej artystycznej kompozycji! Każdy wyjątkowy element doda twórczego ducha i sprawi, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH