• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 lip 2011 10:25

Różowa łazienka. Zobacz inspiracje do wnętrza

Łazienka w kolorze pink? To może nie jest propozycja dla każdego, ale na pewno znajdzie się też grono, które z zachwytem krzyknie: tak, tak, tak!

Pi:P - drzewko na biżuterię z tworzywa sztucznego, z praktyczną tacką, błyskotek dopilnuje ptaszek, wys. ok. 30 cm. Cena: ok. 68 zł, Koziol/Fabryka Form.

Koziol/Fabryka Form
fot. Koziol/Fabryka Form

Starfish pink - zasłona prysznicowa z morskim dekorem, 100% poliester, w zestawie komplet 12 żabek, 180x200 cm. Cena: ok. 46 zł, Duschy.

Duschy
fot. Duschy

LBL 16RO - pralka wolno stojąca z umywalką, stylizowana na lata 50-te, klasy AAA, 15 programów, do 1600 obr./min., całkowity aquastop, szer. 60 cm. Cena: ok. 11.449 zł, SMEG/Dom Bianco.

SMEG/Dom Bianco
fot. SMEG/Dom Bianco

Simon 27 Play ramka transparentna, która pozwala na umieszczenie w swoim wnętrzu dowolnej grafiki lub obrazka, wygodny kreator pozwalający na dostosowanie wymiarów druku do ramki: www.kontakt-simon.com.pl/play. Cena: ok. 50 zł, Kontakt-Simon.

Kontakt-Simon
fot. Kontakt-Simon

Bottichelli L - owalna miska z plastycznego tworzywa sztucznego, idealna na pranie, różne kolory do wyboru. Cena: ok. 53 zł, Koziol/GaleriaLimonka.pl.

' title=
fot. Koziol/GaleriaLimonka.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH