• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 sie 2009 14:46

Stylowa układanka

To szczegóły nadają wnętrzu charakter i budują klimat całości. Dobierane starannie, z pieczołowitością, potrafią stworzyć pożądaną atmosferę lub całkiem przypadkowo wyczarować niepowtarzalny nastrój. Są jak elementy układanki. Wstawione w odpowiednie miejsce, odkrywają jej znaczenie.

Monarque – kolekcja w stylu Art Deco; oprócz umywalek z białej porcelany, są w niej liczne akcesoria. Cena: ok. 7.413 zł/lustro (ma porcelanowe boki), ok. 2.641 zł/kinkiety, Herbeau.

Herbeau umywalka
fot. Herbeau

Waga łazienkowa retro – szkło, metal i drewno ubrane w oryginalną formę. Cena: ok. 254 zł, Andrea House.

Andrea House waga
fot. Andrea House

Wieszak na ręczniki – kuty ręcznie; każdy projekt jest wykonywany według niepowtarzalnego, indywidualnego wzoru. Cena: ok. 620 zł, MAK Kowalstwo Artystyczne.

MAK Kowalstwo Artystyczne wieszak
fot. MAK Kowalstwo Artystyczne

Deco – wieszak na papier toaletowy z klapką, w szlachetnym wykończeniu w kolorze starego mosiądzu. Cena: ok. 49,50 zł, Bisk.

Bisk wieszak
fot. Bisk

Finial serpentine bronze – bateria, która sprawia, że najzwyklejsze wnętrze nabiera wytwornego charakteru; nikiel szczotkowany, pokrętła z porcelany. Cena: ok. 4.600 zł, Kohler.

Kohler bateria
fot. Kohler

Windsor – wisząca szczotka do WC; dostępna w dwóch wykończeniach: chrom i brąz antyczny. Cena: ok. 1.196 zł, Pomd`or.

Pomd`or szczotkado sedesu
fot. Pomd`or

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2009-08-14 14:43:47

    Fajny wieszak na papier toaletowy i szczotka do WC. Ciekawy klimat wprowadziły by te przedmioty do łazienki. Ale ta szczotka cenę ma zabójczą:/

POLECAMY W SERWISACH