Fot. Such Design.

Zobacz galerię [33 zdjęć]

Fot. Such Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
09 kwi 2014 12:16

Sztuka w łazience. Elementy grafiki jako oryginalne zdobienie

Wybór wyposażenia i materiałów wykończeniowych to podstawowe elementy wystroju łazienki. Ostatnim etapem jest wypełnienie przestrzeni dodatkami dekoracyjnymi. Przedstawiamy propozycje motywów graficznych, które nadadzą wnętrzu unikatowego charakteru.

Grafikę można zastosować praktycznie we wszystkich elementach wyposażenia wnętrz. Dzięki dzisiejszym możliwościom technologicznym nadruki wykonuje się już nie tylko na płytkach ceramicznych, ale także na urządzeniach sanitarnych, akcesoriach toaletowych, a nawet szkle. Grafika, to nie tylko rysunek, to również forma przedmiotów, którym nadano nietypowy, graficzny kształt. Falisty grzejnik, czy uchwyt na papier w kształcie żabki staną się ciekawym akcentem.

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się wszelkie naklejki, a jeszcze bardziej fototapety. To nieograniczone możliwości dekorowania przestrzeni i nadawania mu konkretnego charakteru. Mogą być dominantą pomieszczenia lub tylko dopełniać stylizację założonej koncepcji projektowej. Nawet skromne, ale schludne pomieszczenie może wywrzeć ogromne wrażenie, gdy odpowiednio wkomponujemy w nie kawałek dobrej, artystycznej pracy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH